Indonésie | Bali

Bali - 2 noci v Ubudu a pláž

   Přidat k oblíbeným

   Poloha a popis

   1. den

   Odlet z Evropy s přestupem/přestupy na Bali.

   2. den

   Přílet na Bali. Transfer do hotelu Taman Agung Beach Inn*** nebo podobného. Po zbytek dne volný program na hotelu.

   3. den

   Po snídani odjezd do vnitrozemí do oblasti Tampaksiring, kde navštívíte chrám Pura Tirta Empul. Tento chrám je známý bazény s čistou posvátnou vodou nazývanou Panjoran. Doposud se zde provádějí koupele k očistě těla. Blízko tohoto chrámu se nachází původní letní sídlo 1. indonézského prezidenta Soekarneho. Cesta pokračuje kolem rýžových polí až k vulkánu Batur, na který budete mít skvělý výhled. Zároveň uvidíte i jezero uvnitř kráteru a samotný kráter. Oběd v místní restauraci s krásným výhledem. Po obědě se vydáte skrze džungli a rýžová pole v oblasti Tegallalang až do vesnice Garuda. Zde se vyrábějí známé dřevěné sochy, kdy máte i možnost vidět jejich výrobu. Nedaleko vesnice Garuda se nachází místo nazývané Petulu - zde máte v odpoledním čase možnost vidět a vyfotit si mnoho druhů ptactva. Na konci dne se vydáte do oblasti Ubud a ubytujete se v hotelu Tjampuhan Hotel & SPA**** nebo podobném. Večer volný čas. My ale doporučujeme se procházkou vydat do "opičího lesa."

   4. den

   Snídaně na hotelu. Poté krátká jízda na zdejší tradiční trh. Průvodce Vás zde seznámí s různými druhy ovoce, zeleniny atd. Následuje cca 1,5hod dlouhý lehký trek podél rýžových polí a ubudských kopců. Během treku se dozvíte více informací o místní vegetaci a zvířatech. Zároveň budete mít možnost ochutnat místní kávu, banány a typický balijský dort v místní restauraci. Po skončení treku krátká jízda zpět do hotelu. Zde si užijete 2hod lázeňské procedury (masáž, tělový scrub, saunu, parní lázeň a vířivku). Cca v 18:30hod odjezd z hotelu do Puri Ubud, kde si užijete tradiční taneční vystoupení a následnou večeři (za poplatek). Návrat zpět na hotel.

   5. den

   Snídaně na hotelu a následný odjezd ke sloní jeskyni Goa Gajah. V této jeskyni se nachází i chrám, který dříve sloužil meditacím. Cesta pokračuje ke kamenným reliéfům Yeh Puluh. Cestou na jih Bali zastavíte také v taneční škole pro děti Sudi a tradiční výrobně bicích nástrojů Gamelan. Poslední zastávkou je mořský chrám Tanah Lot. Transfer do hotelu Taman Agung Beach Inn*** nebo podobného. Po zbytek dne volný program na hotelu.

   6. den

   Volný program.

   7. den

   Volný program.

   8. den

   Volný program.

   9. den

   Pobyt na 7 nocí: Odjezd na letiště k odletu zpět do Evropy.
   Pobyt na 10 nocí: volný program.

   10. den

   Pobyt na 7 nocí: Přílet do Evropy
   Pobyt na 10 nocí: volný program.

   11. den

   Volný program.

   12. den

   Pobyt na 10 nocí: Odjezd na letiště k odletu zpět do Evropy.

   13. den

   Pobyt na 10 nocí: Přílet do Evropy

   Cena zahrnuje

   leteckou dopravu dle plánu letu, veškeré transfery dle programu, služby AJ mluvícího průvodce v Ubudu, vstupné do objektů během prohlídku Ubudu, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování na 2 noci se snídaní v Ubudu + 2 obědy, ubytování na 5/8 nocí se snídaní během pobytu u pláže, služby CZ delegáta, služby part. CK v AJ, povinné pojištění CK proti úpadku, letištní taxy

   Cena nezahrnuje

   cestovní pojištění, spropitné, osobní výdaje