Indonésie | Bali

Bali - 2 noci v Ubudu a pláž

   Přidat k oblíbeným

   Poloha a popis

   Informace o hotelu

   Pobyt na 7 nocí: Přílet do Evropy
   Pobyt na 10 nocí: volný program.

   Vybavení a služby ubytování

   Odlet z Evropy s přestupem/přestupy na Bali.

   Vybavení pokoje

   Volný program.

   Možnosti obsazení

   Pobyt na 10 nocí: Odjezd na letiště k odletu zpět do Evropy.

   Poznámka

   Pobyt na 7 nocí: Odjezd na letiště k odletu zpět do Evropy.
   Pobyt na 10 nocí: volný program.

   Poznámky k ubytování

   Pobyt na 10 nocí: Přílet do Evropy

   2. den

   Přílet na Bali. Transfer do hotelu Taman Agung Beach Inn*** nebo podobného. Po zbytek dne volný program na hotelu.

   3. den

   Po snídani odjezd do vnitrozemí do oblasti Tampaksiring, kde navštívíte chrám Pura Tirta Empul. Tento chrám je známý bazény s čistou posvátnou vodou nazývanou Panjoran. Doposud se zde provádějí koupele k očistě těla. Blízko tohoto chrámu se nachází původní letní sídlo 1. indonézského prezidenta Soekarneho. Cesta pokračuje kolem rýžových polí až k vulkánu Batur, na který budete mít skvělý výhled. Zároveň uvidíte i jezero uvnitř kráteru a samotný kráter. Oběd v místní restauraci s krásným výhledem. Po obědě se vydáte skrze džungli a rýžová pole v oblasti Tegallalang až do vesnice Garuda. Zde se vyrábějí známé dřevěné sochy, kdy máte i možnost vidět jejich výrobu. Nedaleko vesnice Garuda se nachází místo nazývané Petulu - zde máte v odpoledním čase možnost vidět a vyfotit si mnoho druhů ptactva. Na konci dne se vydáte do oblasti Ubud a ubytujete se v hotelu Tjampuhan Hotel & SPA**** nebo podobném. Večer volný čas. My ale doporučujeme se procházkou vydat do "opičího lesa."

   4. den

   Snídaně na hotelu. Poté krátká jízda na zdejší tradiční trh. Průvodce Vás zde seznámí s různými druhy ovoce, zeleniny atd. Následuje cca 1,5hod dlouhý lehký trek podél rýžových polí a ubudských kopců. Během treku se dozvíte více informací o místní vegetaci a zvířatech. Zároveň budete mít možnost ochutnat místní kávu, banány a typický balijský dort v místní restauraci. Po skončení treku krátká jízda zpět do hotelu. Zde si užijete 2hod lázeňské procedury (masáž, tělový scrub, saunu, parní lázeň a vířivku). Cca v 18:30hod odjezd z hotelu do Puri Ubud, kde si užijete tradiční taneční vystoupení a následnou večeři (za poplatek). Návrat zpět na hotel.

   5. den

   Snídaně na hotelu a následný odjezd ke sloní jeskyni Goa Gajah. V této jeskyni se nachází i chrám, který dříve sloužil meditacím. Cesta pokračuje ke kamenným reliéfům Yeh Puluh. Cestou na jih Bali zastavíte také v taneční škole pro děti Sudi a tradiční výrobně bicích nástrojů Gamelan. Poslední zastávkou je mořský chrám Tanah Lot. Transfer do hotelu Taman Agung Beach Inn*** nebo podobného. Po zbytek dne volný program na hotelu.

   6. den

   Volný program.

   7. den

   Volný program.

   8. den

   Volný program.

   Cena zahrnuje

   leteckou dopravu dle plánu letu, veškeré transfery dle programu, služby AJ mluvícího průvodce v Ubudu, vstupné do objektů během prohlídku Ubudu, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování na 2 noci se snídaní v Ubudu + 2 obědy, ubytování na 5/8 nocí se snídaní během pobytu u pláže, služby CZ delegáta, služby part. CK v AJ, povinné pojištění CK proti úpadku, letištní taxy

   Cena nezahrnuje

   cestovní pojištění, spropitné, osobní výdaje