800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BALI HYATT

Na krásné pláži letoviska Sanur, velmi dobře vybavený resort poskytující svým hostům možnost relaxace na klidném místě, v areálu zahrad a vytříbené architektury, cca 20 min. jízdy z letiště.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

na krásné pláži letoviska Sanur, velmi dobře vybavený resort poskytující svým hostům možnost relaxace na klidném místě, v areálu zahrad a vytříbené architektury, cca 20 min. jízdy z letiště

Ubytování

389 pokojů a suitů je vybavených tradičními balijskými materiály a nábytkem, balkonem, minibarem, varnou konvicí, vysoušečem vlasů, trezorem, TV, telefonem a samozřejmě klimatizací (za příplatek lze pokoje s výhledem na moře, club pokoje a suity)

Vybavení

několik restaurací (mezinárodní nabídka, čínské speciality, pizzerie, bistro, dary moře a gril), 4 bary (na pláži, u bazénu, piano-bar, bar s večerní jazzovou hudbou)

3000

Stravování

snídaně

Sport a zábava

2 bazény, jacuzzi, tradiční balijské lázeňské procedury, tenis, badminton, plážový volejbal, dětský klub • velmi kvalitní komplex pro náročnou klientelu, který jistě nezklame, doporučujeme Regency club pokoje – nadstandardní ubytování a servis

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 20 min.

Počasí

Bali

28°C Skoro jasno

×