800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL INNA PUTRI BALI

Hotel se nachází přímo u nádherné písečné pláže Nusa Dua, na Bali. Zelení překypující zahrady, které obklopují hotel, Vás uchvátí na první pohled.
Cesta z letiště do hotelu trvá pouhých 15 minut.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází přímo u nádherné písečné pláže Nusa Dua, na Bali. Zelení překypující zahrady, které obklopují hotel, Vás uchvátí na první pohled. Cesta z letiště do hotelu trvá pouhých 15 minut.

Ubytování

Základní nabídka hotelu sestáva z pokojů typu Superior a Deluxe, které nabídnou plnou výbavu, včetně vlastního balkónu, mini-baru, klimatizace a salónku, ideálního místa pro setkání s rodinou nebo přáteli. Hotel dále nabízí i nadstandartně zařízené pokoje typu Penthouse a Garden, či Beach Cottage, s vlastní kuchyní a překrásným výhledem na nekonečnou vodní hladinu.

Vybavení

Vlastní bazén, golfové hřiště (5 minut jízdy od hotelu), tenisové hřiště, půjčovna kol a automobilů, lázně s masážním centrem. Hotel také nabízí hned několik plně audiovizuálně vybavených konferenčních sálů, které bez problému pojmou 50-300 lidí.

1000

Stravování

Snídaně.

Pláž

Přímo u písčité pláže. Jeden z mála hotelů na Bali, kde je dobré koupání i v době odlivu!

Sport a zábava

Pokud si budete chtít chvílu oddychnout, je pro Vás připraveno množství rozličných vodních sportů, jako např.: wind-surfing, potápění nebo plavba rychločlunem. Také si zde můžete zahrát tenis, či zajezdit na koni.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 15 min.

Počasí

Bali

25°C Skoro jasno

×