800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MATAHARI PEMUTERAN

Pokud hledáte únik z civilizace, najdete ho v tomto překrásném tropickém ráji, který nabízí nepřeberné množství aktivit, ale zároveň i možnost relaxace v luxusním prostředí.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tento pětihvězdičkový resort je jedním z nejlepších ale zároveň i nejoblíbenějších resortů na Bali. Je obklopen tropickou zahradou a okouzlujícím horským údolím. Matahari Beach Resort si zajistí svou polohou, skvělým servisem a luxusem Vaši spokojenost. Nachází se na severozápadě Bali asi 50 kilometrů od bývalého hlavního města Singaraji.

Ubytování

Všech 32 pokojů je dekorováno v tradičním Bali stylu, který využívá přírodních materiálů k vytvoření příjemného relaxačního prostředí. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, minibarem, telefonem, rádiem, žehličkou. Pokoje nabízí krásný výhled díky verandám či balkónům.

Vybavení

V resortu se nachází: sauna, tenisové kurty, fitness centrum, bazén, bar, restaurace, směnárna, čistírna, parkoviště, půjčovna aut, placená služba na hlídání dětí, 24 hodinový pokojový servis, lékař. Pro děti: Služba na hlídání dětí, dětský park Jungle.

Pláž

Pláž s jemným černým lávovým pískem, která je nedotčena civilizací.

Sport a zábava

Zábavní park Air Bali, Sloní safari park, Velbloudí safari, lázně, masáže, potápění, paragliding, wind surfing, jízda na koni, jízda na raftu, plachtění, badminton, tenis, půjčovna kol, člunů, golf club dvacet kilometrů od resortu, turistické stezky.

Náš názor

Pokud hledáte únik z civilizace, najdete ho v tomto překrásném tropickém ráji, který nabízí nepřeberné množství aktivit, ale zároveň i možnost relaxace v luxusním prostředí.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 50 km

Počasí

Bali

30°C Polojasno

×