800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyOstrov bohů - Bali s pobytem u moře

  • Navštivte překrásné Bali a jeho pohádková místa.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den:

odlet z Prahy do Denpasaru (s mezipřistáním).

2. den:

přílet do Denpasaru, transfer do hotelu a ubytování (hotel Jayakarta 4*).

3. den:

snídaně, volný den, můžete si odpočinout po dlouhém letu, relaxovat u hotelového bazénu či na pláži, využít nákupních možností v okolí hotelu.

4. den:

po snídani odjezd z hotelu k nejznámějšímu chrámu na Bali – Tanah Lot, který byl postaven na skalnatém výběžku. Budeme pokračovat do oblasti Jatiluwih, krajiny s výhledy na rýžová pole, a dojedeme až do Bedugul, který se nachází ve výšce 1 200 m n.m. Navštívíme ovocný trh a nejfotografovanější chrám na Bali Ulun Danu Temple a jezero Brantan. Při erupci sopky Batur v roce 1926 byl oltář chrámu zalit lávou. Následuje prohlídka vodopádů Git Git. Přejezd na sever ostrova do Loviny, ubytování a nocleh.

5. den:

brzy ráno výlet na moře, kde budeme pozorovat delfíny a fascinující východ slunce, to vše na tradičním člunu. Návrat do hotelu na snídani. Po snídani opustíme Lovinu a přesuneme se na východ Bali do Candidasa. Cestou výhled na vulkán Kintamani. Navštívíme chrám Besakih, což je vlastně komplex 24 chrámů, zastávka v Klungkung. Přejezd do Bukit Jambul, cestou zastávky na focení rýžových terasovitých políček. Ubytování v Candidasa.

6. den:

snídaně, navštívíme tradiční balijskou vesnici Tenganan, která je proslulá výrobou oblečení. Zastávka u jeskyně Bat Cave, prohlídka Kerta Gosa. Dále pokračování do Kusamba, rybářské vesničky, a dále do Celuku, který je proslulý výrobou stříbra, možnost nákupů. Den zakončíme ve vesnici Ubud, vesničce umělců.

7. den:

snídaně. Fakultativně (29 euro) výlet – rafting, jízda po řece, přes místní prales, kolem rýžových polí, cesta trvá cca 2 hodiny. Přejezd do oblasti Legian, ubytování (hotel Jayakarta 4*).

8.–10.

den: snídaně, individuální program, koupání, možnosti dalších výletů.

11. den:

snídaně, dle letových časů transfer na letiště a odlet do Prahy (s mezipřistáním).

12. den:

přílet do Prahy.

Počasí

Bali

29°C Polojasno

×