800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHARD ROCK HOTEL BALI

Velice originální čtyřhvězdičkový hotel, který je jedním z nejlepších deluxe hotelů v oblasti. Nachází se na území o rozloze 3 hektarů u slavné pláže Kuta. Hotel dokonce vyhrál cenu za svou originalitu, pohostinnost a skvělé vybavení mezinárodního standardu. V resortu si užijete bar s pódiem a živými show každý večer, nahrávací studio, hotelové rádio či stylově dekorované pokoje s obrazy slavných osobností. Resort na Vás dýchne svou hravou avšak elegantní atmosférou.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Velice originální čtyřhvězdičkový hotel, který je jedním z nejlepších deluxe hotelů v oblasti. Nachází se na území o rozloze 3 hektarů u slavné pláže Kuta. Hotel dokonce vyhrál cenu za svou originalitu, pohostinnost a skvělé vybavení mezinárodního standardu. V resortu si užijete bar s pódiem a živými show každý večer, nahrávací studio, hotelové rádio či stylově dekorované pokoje s obrazy slavných osobností. Resort na Vás dýchne svou hravou avšak elegantní atmosférou. Kuta je také mekka nakupování a nočního života s nejlepšími restauracemi a bary za příznivé ceny.

Ubytování

V hotelu se nachází 418 elegantních pokojů s prvky rocku. Součátí pokojů klimatizace, sejf, elektronický zámek, soukromá koupelna, set na přípravu kávy a čaje, minibar, satelitní televize, telefon, bezdrátové připojení na internet Wi-fi a CD přehrávače.

Vybavení

Několik restaurací a barů, lázně Hard Rock Spa se nachází přímo moře a nabízí řadu masáží, zkrášlujících terapií, zábalů a peelingů, kadeřnictví, bazén, fitness centrum, 5 m horolezecká stěna s třemi stupněmi obtížnosti pro začátečníky i pokročilé, perfektní konferenční vybavení, čistírna, pokojový servis, bezbariérový přístup, recepce a parkoviště. Dětský klub se zábavným programem pro děti (taneční kroužky, hry, lego, hledání pokladu atd.)

1
1

Stravování

Snídaně.

Pláž

Slavná písčitá pláž Kuta.

Sport a zábava

Vlastní rádio, bar s pódiem, na kterém si denně můžete užít živou kapelu, nahrávací karaoke studio, vodní sporty (škola surfování, potápění, šnorchlování, plachtění), výlety za dobrodružstvím (rafting na řece Ayung, která je nejdelší řekou na Bali; výlety na horských kolech na sopku Mount Batur; výlety na slonní safari, kde si můžete vyzkoušet jízdu na slonovi v džungli; bungee dumping z vrcholu 45 metrové věže; plachtění na ostrov Lembongan asi 23 km od ostrova; výlety na koních atd.). Nedaleko se nachází i obchodní domy, restaurace a bary.

Náš názor

Originální deluxe hotel s perfektními službami.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Hotel přímo v centru

Počasí

Bali

29°C Skoro jasno

×