800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SOFITEL SEMINYAK

Jeden z nejluxusnějších resortů přímo u pláže v letovisku Kuta – Legian – Seminyak. V okolí se nachází obchůdky, restaurace a diskotéky, přesto je hotel klidný a ideální k odpočinku a relaxaci. Transfer z letiště trvá cca 40 min. Hotel leží na západním pobřeží a jsou zde úchvatné západy slunce.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

jeden z nejluxusnějších resortů přímo u pláže v letovisku Kuta – Legian – Seminyak. V okolí se nachází obchůdky, restaurace a diskotéky, přesto je hotel klidný a ideální k odpočinku a relaxaci. Transfer z letiště trvá cca 40 min. Hotel leží na západním pobřeží a jsou zde úchvatné západy slunce.

Ubytování

128 stylových pokojů v moderním designu, přesto v balijském duchu, s balkonem, klimatizací, telefonem, TV a trezorem, výhled do zahrady. Deluxe pokoje jsou větší a mají minibar. V hotelu je celkem 16 balijských vil s privátní zahradou, bazénem či jacuzzi.

Vybavení

než 4,5 hektaru zaujímá hotel, který je oázou na ostrově. V hotelu je několik restaurací, lobby bar, bar u bazénu, bazén, lázeňské centrum a sauna, fitness.

Stravování

bohatá snídaně formou bufetu.

Pláž

hotel je přímo u proslulé pláže Kuta – Legian – Seminyak, široká pláž cca 10 km dlouhá (není chráněna korálovým útesem a koupání není vhodné pro děti a neplavce).

Sport a zábava

plážový volejbal, vodní sporty na pláži (windsurfing, šnorchlování, bodysurfing atd.), nákupy, výlety do okolí, nedaleko je 18jamkové golfové hřiště.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 40 min.

Počasí

Bali

29°C Skoro jasno

×