800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyOCEAN BLUE HOTEL

jeden z nejlepších resortů na ostrově nabízející ubytování v překrásných a prostorných balijských vilkách s privátní zahradou a bazénem, přesto za velmi rozumnou cenu. Doporučujeme.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

v jižním cípu ostrova Bali, v kopci s výhledem na zeleň okolní vegetace a modré vody Indického oceánu se nachází resort jako stvořený pro klidnou dovolenou. Transfer z letiště trvá cca 20 min., pláž, restaurace a obchody v Nusa Dua cca 10 min. a Kuta Legian 25 min. jízdy.

Ubytování

resort nabízí exkluzivní ubytování v 141 tradiční balijské vile, přesto s veškerým moderním komfortem a high-tech vybavením. Všechny vily jsou prostorné a mají soukromou zahradu s bazénem, lehátky a slunečníkem včetně gaziba k odpočinku. Vily jsou 1ložnicové, 2ložnicové a na vyžádání možno i 3ložnicovou. Vily mají oddělený obývací/jídelní část, ložnici a koupelnu, jsou klimatizované, včetně stropního větráku, mají LCD TV, CD a DVD přehrávače, telefon a internetové přípojky. K dispozici je sejf a nabízí se možnost přípravy kávy a čaje ve vile. Koupelna má vanu, separátně pak toaletu a sprchový kout. V případe 2 či 3ložnicové vily jsou koupelny vždy ve stejném počtu jako počet ložnic. 1ložnicová vila ubytuje maximálně 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti. 2ložnicová vila nabízí ubytování až pro 4 dospělé osoby a 2 děti na přistýlce, 3ložnicová vila pak ubytuje až 6 dospělých osob. Speciální nabídka pro rodiny: 2 dospělé osoby + 2 děti zaplatí za 1ložnicovou vilu a zdarma budou ubytováni ve 2ložnicové vile v případě, že hotel bude mít volnou kapacitu (neplatí pro období 15.12.-1.1. a 1.7.-31.8.).

Vybavení

lobby s nádhernou vstupní halou a lobby barem, restaurace otevřená denně od 19 h podává speciality balijské, asijské, mezinárodní i italské kuchyně, snack bar u bazénu otevřen od 10 h ráno do půlnoci nabízí lehké občerstvení. Bazén s lehátky a slunečníky, dětský bazén, vynikající lázeňské centrum. Lze využít taktéž service buggy vozíčků z recepce do vily.

Pláž

hotel nabízí zdarma shuttle bus/transfer na pláž s bílým pískem v letovisku Nusa Dua, cca 10 min. jízdy.

Sport a zábava

klid, romantika, nerušený odpočinek v oáze, přesto jen 10–25 min. jízdy od mnoha atrakcí ostrova jako golfová hřiště, nákupy v Nusa Dua či bary a noční kluby v Kuta/Legian. Plážové aktivity na pláži Nusa Dua včetně šnorchlování, výlety do okolí. Hotel nabízí shuttle servis/transfer na pláž i nákupy do letoviska Nusa Dua.

Náš názor

jeden z nejlepších resortů na ostrově nabízející ubytování v překrásných a prostorných balijských vilkách s privátní zahradou a bazénem, přesto za velmi rozumnou cenu. Doporučujeme.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 20 min.

Počasí

Bali

25°C Skoro jasno

×