800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyOkruh přírodní krásy indonéských ostrovů

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

V blízkosti

Ostrovní ráj, kde se mísí kulturní vliv buddhismu, hinduismu a islámu.

1. DEN
- odlet z Prahy.

2. DEN - BALI
- přílet na Bali, transfer na hotel do Jimbaran.

3. DEN - BALI
- snídaně v hotelu. Volný den, odpočinek u moře.

4. DEN - BALI – YOGYAKARTA - PRAMBANAN (JÁVA)
- po snídani transfer na letiště, přelet na Jávu (Yogyakarta). Prohlídka města – Gota Gede, sultánský palác Kraton, vodní palác. Odpoledne prohlídka hinduistického chrámového komplexu Prambanan. Ubytování v hotelu, večeře.

5. DEN - YOGYAKARTA – BOROBUDUR (JÁVA)
- po snídani odjezd do historického Borobuduru, jednoho z největších a nejimpozantnějších výtvorů lidstva. Na terasách kláštera se na více než 1 500 basreliéfech seznámíte se životem Buddhy. Nyní je místo jednou z nejvýznamnějších památek buddhismu. Odpoledne návrat do hotelu, odpočinek, večeře.

6. DEN - YOGYAKARTA – MOJOKERTO – BROMO (JÁVA)
- po brzké snídani transfer na vlakové nádraží, odjezd do Mojokerto na východě Jávy – vlakem Sancaka Train (odjezd v 07.00 – příjezd v 11.00h). Po příjezdu transfer do vesnice Bromo s krátkou foto zastávkou v rybářské vesnici Pasuruan. Zbytek dne volno, doporučeno jít brzy spát. Večeře, nocleh v Bromo.

7. DEN - BROMO – SURABAYA – DENPASAR – SANUR (BALI)
- budíček v noci – cca kolem 02:00 – následně přesun autem, jeepy, na koních a nakonec pěšky k hoře Bromo. Pozorování východu slunce z místa Penanjakan – úžasné výhledy na masiv Semeru, který pokrývá východní Jávu. Návrat do hotelu na snídani. Poté přesun na letiště v Surabaya, přelet na Bali, transfer do Sanuru.

8. DEN - SANUR – CANDIDASA (BALI)
- po snídani odjezd do Batubulanu, zhlédnutí tradičních balijských tanců barong a kriss. Pokračování do Klungkungu za návštěvou starobylého královského soudního paláce Kerta Gosa s nástropními malbami. Zastávka v „netopýří jeskyni“ Goa Lavah a ve vesnici Tenganan, jedné z původních vesnic domorodého obyvatelstva, kde se vyrábí tradiční tkaniny ikat. Ubytování v Candidasa, večeře v hotelu.

9. DEN - CANDIDASA – LOVINA (BALI)
- po snídani přejezd do města Lovina. Navštívíme např. Tirtagangga, vodní palác, který byl vybudován jako víkendová rezidence jednoho z posledních králů, chrámový komplex Pura Besakih s četnými svatyněmi a chrámy, který se nachází na úpatí nejvyššího vulkánu ostrova, Gunung Agung, či zahlédneme dosud činný vulkán Mount Batur. Ubytování v Lovině, večeře v hotelu.

10. DEN - LOVINA – SANUR (BALI)
- po snídani návštěva buddhistického kláštera Banjar, poté odjezd krajinou rýžových políček a kávových plantáží do oblasti v nadmořské výšce 1 000 m s nádhernými výhledy na ostrov. Zastávka u kráterového jezera Bratan s chrámem Ulun Danu. Pozorování západu slunce u chrámu na moři Tanah Lot. Odjezd na hotel v Sanur.

11. DEN - SANUR – SERANGAN (BALI) – GILI TRAWANGAN
- po brzké snídani odjezd do přístavu Serangan, plavba na ostrov Gili Trawangan (cca 2,5 hod.). Transfer do hotelu tradičním kočárem taženým koněm. Odpoledne odpočinek.

12. DEN - GILI TRAWANGAN
- snídaně v hotelu. Volný den, odpočinek u moře.

13. DEN - GILI TRAWANGAN – TELUK NARA – LOMBOK
- po snídani v hotelu transfer do přístavu, odtud plavba na ostrov Lombok. Cestou na hotel návštěva místních tradičních vesnic.

14. DEN - LOMBOK
- snídaně v hotelu. Volný den, odpočinek u moře.

15. DEN - LOMBOK letiště
- snídaně v hotelu, odlet zpět do Evropy.

 

Fakultativní příplatky

  • Jednolůžkový pokoj 20.000,- Kč

Počasí

Bali

27°C Polojasno

Lombok

26°C Bouřky

Yogyakarta

27°C Slabý déšť

×