800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyOstrov úsměvů

  • Návštěva chrámů
  • Původní nedotčené vesničky

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Náš názor

Okruh za kulturou a památkami hinduistického ostrova Bali kombinovaný s pobytem u moře.  

 

V blízkosti

1. DEN
- odlet z Prahy do Denpasaru.

2. DEN – DENPASAR – UBUD
- transfer do hotelu v Ubudu, ubytování.

3. DEN – BATUBULAN – CELUK
- batubulan s návštěvou představení tradičních tanců barong a kriss. Pokračování do Celuku s návštěvou dílen zpracovávajících stříbro a Kemenuhu – řezbářské dílny. Pokračování do Mengwi – chrám Pura Taman Ayun obklopený vodním příkopem, který je typickou ukázkou sakrální architektury. Přejezd do Alas Kedatonu s množstvím opic. Skvělým zakončením dne bude návštěva chrámu Tanahlot ve tvaru pagody na západním pobřeží, vystavěného na skalnatém výběžku, který je místem strážných andělů moře. Návrat do hotelu.

4. DEN – SEBAT – KINTAMANI – CANDIDASA
- prohlídka Holly Spring v Sebatu, vodního chrámu zasvěceného bohyni rýže. Přejezd do Gunung Kawi se svatyněmi vytesanými do skal, připomínajícími krále žijící před tisíci lety. Pokračování do Kintamani s výhledem na vulkán a jezero Batur. Pokračování do Besakihu na úpatí hory Agung, kde se nachází největší hinduistický chrám ostrova nazývaný Chrám Matka. Ubytování na pobřeží v letovisku Candidasa.

5. DEN – TENGANAN
- prohlídka vodního paláce Tirtagangga, vybudovaného jako víkendová rezidence jednoho z posledních králů. Odjezd do hor, horská vesnice s procházkou mezi terasovitými rýžovými políčky. Návrat na pobřeží do Tengananu, jedné z nejméně dotčených vesnic, kde se látky stále tkají starou tradiční balijskou technikou itak. Návrat do hotelu.

6. DEN – JIH BALI
- odjezd na jih ostrova malebnou krajinou s překrásnými výhledy. Zastávka v jeskyni Goa Lawah, kde se stěny doslova „hýbou“ netopýry. Návštěva Kertagosa, soudního dvora ze 17. století s nádhernými stropními malbami v Klungkungu. Zastávka v Goa Gajah, Sloní jeskyni. Odjezd do hotelu na pobřeží, pobyt u moře.

7.–11. DEN
- pobyt u moře.

12. DEN
- odlet do Prahy.

Možnosti ubytování

Počasí

Bali

27°C Skoro jasno

Lombok

26°C Polojasno

Yogyakarta

26°C Bouřky

Podobné hotely v této lokalitě

To nejkrásnější z ostrova bohů - Bali

To nejkrásnější z ostrova bohů - Bali

Indonésie

Cena od: 45 780 Kč

Pro skupinu:

Relax na Bali - ideální i pro rodiny s dětmi

Relax na Bali - ideální i pro rodiny s dětmi

Indonésie

Cena od: 45 491 Kč

Pro skupinu: