800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTropická pohádka na 8 způsobů - koktejly program typ A

Vítejte na kouzelných ostrovech plných legend, bájných příběhů, bohů, démonů i starobylých zvyků, které se uchovaly až do současné doby, aby se spojili s vymoženostmi moderní civilizace, a tak pro Vás vytvořili nezapomenutelnou a neopakovatelnou atmosféru.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

PRAHA / VÍDEŇ – JAKARTA
Sraz skupiny na letišti v Praze nebo ve Vídni. Odlet do Jakarty. Občerstvení v letadle.

2. den

JAKARTA
Přílet do Jakarty, přivítání skupiny místním partnerem a s česky mluvícím průvodcem, odjezd do hotelu. Ubytování. Volný čas. Nocleh.

3. den

JAKARTA – TAMAN MINI – BOGOR – PUNCAK – BANDUNG
Snídaně. Odjezd z hotelu do Taman Mini Indonesia Indah – toto je tématický park asi 20 kilometrů na jih od náměstí Medan Merdeka. Park je vlastně skanzenem, kde má každá z 33 indonéských provincií zřízen svůj pavilon. V pavilonech jsou vystaveny předměty lidové kultury dané provincie a je v nich obchod s výrobky z dané provincie. Často v jednotlivých pavilonech předvádějí řemeslníci svá umělecká řemesla. S trochou štěstí zde lze natrefit i na taneční či hudební představení. Park je příjemným místem pro strávení jednoho dne v Jakartě. Jelikož je park relativně rozlehlý, projíždějí ho Indonésané na motorkách i v autech, projíždějí ho dokonce i zájezdové autobusy. Pokračování do velkolepé botanické zahrady - největší na světě (přes 3 000 orchidejí) nacházející se ve městě Bogor. Dále pokračování do horského sedla - města Puncak - s prohlídkou čajových plantáží. Pozdě odpoledne příjezd do Bandungu. Ubytování. Nocleh.

4. den

BANDUNG – YOGYAKARTA
V brzkých ranních hodinách cca v 06:30 odjezd vlakem do Jogyakarty (snídaně bude připravena ve formě balíčku). Po příjezdu do Jogyakarty, návštěva krásného chrámového komplexu a největší hinduistické svatyně – chrámu Prambanan, postaveného v 9. století, který byl zasvěcen bohům Brahmovi, Višnovi a Šivovi. První kamenné reliéfy začínají u východní brány a pokračují dále ve směru hodinových ručiček. Znázorňují poutavě starý hinduistický epos Ramayana. Odpoledne ubytování v hotelu. Nocleh.

5. den

JOGYAKARTA – CHRÁM BOROBUDUR
Snídaně. Dopoledne prohlídka města s návštěvou komplexu Sultánova paláce, který se skládá z několika nádherně zdobených pavilonů. Prohlídka pokračuje shlédnutím vodního paláce Taman Sari a tradičního ptačího tržiště, dále pak návštěvou malých dílen na výrobu batiky, kde je možné vidět, jak se krok za krokem batika vyrábí, pokračuje prohlídkou centra na výrobu stříbra a stříbrných šperků v Kotagede, které neodmyslitelně patří ke koloritu ostrova a končí návštěvou největšího buddhistického chrámu na světě – chrámu Borobudur. Chrám leží v malebném údolí jménem Kedu, je obklopen ze tří stran stromy porostlými vulkány a ze čtvrté strany skalisky. Vulkány obklopující Borobudur z východu mají tvar spícího Buddhy. Borobudur je nejznámější turistickou atrakcí na Jávě a je to.

6. den

YOGYAKARTA – BALI
Snídaně. Transfer na letiště v Denpasaru na ostrov Bali. Přivítaní, ubytování. Volný den. Nocleh.

7.-13. den

BALI
Snídaně. Využívají služeb hotelu a volné dny u moře k odpočinku a výlety dle programu zahrnuté v ceně zájezdu KRÁSY KINTAMANI – cesta za uměním (celodenní výlet) TANAH LOT – nezapomenutelný západ Slunce ( polodenní výlet ) MYSTICKÉ BALI – východní pobřeží (celodenní výlet)

14. den

BALI (DENPASAR)– PRAHA/VÍDEŇ
Snídaně. Odjezd na letiště v Denpasaru. Odlet do Prahy nebo do Vídně s mezipřistáním. Občerstvení v letadle.

15. den

PRAHA/VÍDEŇ
Přílet do Prahy/Vídně.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Bali

29°C Skoro jasno

Lombok

29°C Skoro jasno

Yogyakarta

26°C Polojasno

×