800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTropická pohádka na 8 způsobů - koktejly program typ B

Vítejte na kouzelných ostrovech plných legend, bájných příběhů, bohů, démonů i starobylých zvyků, které se uchovaly až do současné doby, aby se spojili s vymoženostmi moderní civilizace, a tak pro Vás vytvořili nezapomenutelnou a neopakovatelnou atmosféru.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

PRAHA / VÍDEŇ – JAKARTA
Sraz skupiny na letišti v Praze nebo ve Vídni. Od let do Jakarty Občerstvení v letadle.

2. den

JAKARTA
Přílet do Jakarty. Prohlídka Taman Mini Indonesia Indah – Indonésie formou miniaturního parku, včetně muzea, ptačího parku a divadla Keong Mas Max – během představení Vás fi lm přivítá v Indonésii, budete sjíždět řeky, vystupovat na vulkány a mnoho dalšího a to aniž by jste opustili Jakartu. Oběd Návrat do hotelu, ubytování. Nocleh.

3. den

JAKARTA - BANDUNG
Po snídani odjezd do Bandungu se zastávkou u známe botanické zahrady Bogor a s prohlídkou čajových plantáží Puncak s ochutnávkou čaje. Oběd. Později odpoledne příjezd do hotelu v Bandungu. Ubytování. Nocleh.

4. den

BANDUNG – YOGYAKARTA
Snídaně. Odjezd klimatizovaným vlakem do Yogyakarty (cesta trvá cca 7 hodin). Oběd .Po příjezdu do Yogyakarty – přivitání, transfer do hotelu, ubytování. Volný program. Nocleh.

5. den

YOGYAKARTA
Snídaně. Celodenní prohlídka s návštěvou překrásného chrámového komplexu na Jávě a největší hinduistické svatyně – chrámu Prambanan, postaveného v 9 století, který byl zasvěcen bohům Brahmovi, Višnovi a Šivovi První kamenné reliéfy začínají u východní brány a pokračují dál ve směru hodinových ručiček Znázorňují poutavě starý hinduistický epos Ramayana. Oběd v místní restauraci. Dále den pokračuje prohlídkou komplexu Sultánova paláce v Keratonu, potom návštěvou místních dílniček na výrobu batiky a centra na výrobu stříbra v Kotagede, které neodmyslitelně patří ke koloritu celého ostrova. Návrat do hotelu. Ubytování. Nocleh.

6. den

YOGYAKARTA - BROMO
Brzy ráno snídaně. Odjezd ke Tosari Bromo, kde se nachází nejznámější turistická atrakce ostrova – kráter vulkánu Bromo, na jehož vrchol se dostanete v koňských sedlech. Bromo je jedním z největších kráterů Tengger masívu ( zaujímá rozlohu 800 km2) a vytváří největší z 5ti hlavních sopečných rozloh východní Jávy. Ačkoliv to nejsou největší hory v oblasti, získali pověst jednak svou nádhernou polohou a stejně tak i díky svému místnímu obyvatelstvu. Oběd. Návrat do hotelu,ubytování. Nocleh.

7. den

BROMO – KETAPANG
V časných ranních hodinách ( okolo 04:00hod ráno ) odjezd z hotelu na horu Pananjakan, kde můžete shlédnout nezapomenutelný východ slunce s pohledem na kráter Bromo a jeho pláže. Pokračování cesty výstupem na okraj hory Bromo, kde se budete nacházet v těšné blízkosti doutnajícího kráteru. Z vrcholu hory Penanjakan budete mít překrásný výhled na písečné pláže s horou Bromo, Batok a Semeru v pozadí. Východ slunce si můžete užívat mezi 04:30 a 05:30 hod ráno. Návrat do hotelu na snídani a pokračování cesty do Ketapang. Oběd. Po příjezdu transfer do hotelu, ubytování. Nocleh.

8. den

KETAPANG – IJEN - KETAPANG
Snídaně v brzkých ranních hodinách. Odjezd do Paltuding projížďka jeepem okolo úžasného vulkánu Ijen, výstup k plošině skrz kopcovitou krajinu až k okraji sopky. Jako odměnu za Vaše úsilí budete dýchat čerstvý vzduch a za hezkého počasí uvidíte jezera, která obsahují síru Až si užijete všechny aktivity, které tato oblast nabízí, následuje oběd a návrat do hotelu. Nocleh.

9. den

KETAPANG – BALI
Snídaně v hotelu Transfer do přístavu a odjezd lodí na ostrov Bali. Transfer do hotelu, ubytování,nocleh.

10.-15. den

BALI
Snídaně. Volný program u břehů Indického oceánu. V těchto dnech jsou v ceně pobytu zahrnuty tři výlety (viz výlety na Bali). Nocleh.

16. den

BALI ( DENPASAR ) – VÍDEŇ / PRAHA
Snídaně. Transfer na letiště v Denpasaru. Odlet do Prahy nebo Vídně s mezipřistáním. Během letu občerstvení v letadle.

17. den

VÍDEŇ / PRAHA
Pokračování letu do Vídně nebo Prahy. Občerstvení v letadle. Přílet.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Bali

27°C Polojasno

Lombok

26°C Slabý déšť

Yogyakarta

25°C Převážně oblačno

×