800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVelká cesta Asií

  • Možnost fakultativních výletů

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Povinné příplatky

spropitné cca 81 EUR/osoba/plavba

1. den:

setkání s průvodcem CK na letišti v Praze. Odlet z Prahy do SINGAPURU. Přílet do Singapuru. Transfer do přístavu, nalodění na loď Celebrity Millenium.

2. den:

individuální volno nebo fakultativně prohlídka Singapuru. Singapur patří mezi nejvyspělejší ekonomiky světa, je finančním, obchodním a dopravním centrem světového významu a je velmi dobře udržovaný. Nabízí také mix kultur, náboženství a starověkých pokladů. Patří mezi nejdůležitější dopravní uzly na planetě. Je také druhým největším přístavem na světě.

3. den:

plavba po moři.

4. den:

plavba po moři.

5. den:

připlutí do Indonésie, do města LOMBOK. Individuální volno nebo fakultativní výlety. Lombok je jedním z větších ostrovů Malých Sund. Patří mezi velmi hustě osídlené oblasti Indonésie, stejně jako například sousední Bali nebo Jáva. Oblíbené jsou také ostrovy Gili. Jde o řetěz ostrůvků severozápadně od Lomboku. Jsou zde zakázána motorová vozidla, turisté se zde dopravují například na bicyklech či v drožkách tažených koňmi.

6. den:

připlutí do města KOMODO v Indonésii. Komodo National Park se nachází v centru souostroví Indonésie mezi ostrovy Sumbawa a Flores. Je domovem ještěra Komodo Dragon, navíc také nabízí jedno z nejbohatších mořských prostředí, včetně korálových útesů, mangrovových porostů a podmořských hor. Žraloci, rejnoci manta, nejméně 14 druhů velryb, delfínů a mořských želv mají tento národní park za svůj domov.

7. den:

připlutí na ostrov BALI do přístavu Benoa. Tento tajemný a fascinující ostrov je proslulý svým uměním, a to tancem, sochařstvím, malbou, zpracováváním kovů či hudbou. Vesnička Benoa na jihovýchodním pobřeží je vstupní bránou do tohoto ráje. Loď zůstává kotvit přes noc v přístavu.

8. den:

odplutí v odpoledních hodinách.

9. den:

plavba po moři.

10. den:

plavba po moři.

11. den:

připlutí do přístavu PORT KELANG v Malajsii. Rušný Kuala Lumpur se stal jedním z nejvíce fascinujících architektonických krajin na světě. Směs původních malajských, čínských císařských a evropských vlivů vytvořila město, které je úchvatně krásné a plné dobrého jídla a živého nočního života.

12. den:

připlutí do přístavu PENANG. Město leží na severozápadním pobřeží poloostrovní Malajsie. Toto rušné velkoměsto spojuje to nejlepší z východu a západu, to je patrné v jeho fascinující kolekci jemných starých budov.

13. den:

připlutí na ostrov PHUKET. Phuket, největší a nejoblíbenější ostrov v Thajsku, tvoří třpytivě bílé písečné pláže a jiskřivé moře. Má bohatou historii a kulturu. Lze podniknout výpravy na sloním hřbetu do džungle nebo se zúčastnit místní lekce vaření thajských specialit.

14. den:

plavba po moři.

15. den:

připlutí do SINGAPURU, transfer a okružní jízda do hotelu. Individuální volno. Večeře.

16. den:

snídaně, dle letového řádu individuální volno, transfer na letiště a odlet zpět do ČR.

17. den:

přílet do ČR.

Počasí

Bali

29°C Skoro jasno

Lombok

30°C Skoro jasno

Yogyakarta

33°C Polojasno

×