800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVelká cesta po Jávě a Bali

Jakarta • Bandung • Yogyakarta • Borobudur • Dieng Plateau • Prambanan • Bali • Tanah Lot

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy.

2. den

Přílet do Ja­karty. Transfer do hotelu, ubytování.

3. den

Po snídani prohlídka Jakarty – náměstí Merdeka s monumentem Monas a královským palácem, stará Batávie, přístav Sunda Kelapa. Potom budeme pokračovat autobusem do Bogoru, návštěva botanické zahrady. Ubytování v Bandungu.

4. den

Brzy ráno odjezd krásnou krajinou přes pohoří Lembang ke kráteru vulkánu Tangkubanperahu, poté návštěva horkých pramenů Sariater. Zastávka v místní vesnici, kde se seznámíte s javánskou hudbou – Angklung, k jejíž produkci se využívají bambusové nástroje. Na zpáteční cestě do Bandungu zastavíte na místním trhu.

5. den

Po cestě do Baturadenu návštěva vesnice Naga. Oběd v Tasikmalaya, návštěva místních manufaktur. Cestou uvidíte rýžová pole, kaučukové plantáže a teakové lesy. Ubytování v Baturadenu.

6. den

Brzy ráno odjezd do výšky 2000 m, na náhorní plošinu – Dien­g Plateau s horkými prameny, gejzíry, mnohobarevným jezerem a zbytky chrámových komplexů z 10. století. Cesta povede přes Madelang a Wonosobo – nejkrásnější scenérie v centrální Jávě s vyhlídkou na sopky Merapi a Sumbing. Odpoledne prohlídka největšího buddhistického chrámového komplexu – Borobudur, večer příjezd do Yogyakarty. Fakultativně divadelní představení eposu Ramajána.

7. den

Ráno návštěva sultánského paláce Kraton, ptačího trhu. Podíváte se do místních dílniček na výrobu ruční batiky, stříbra, tradičních stínových loutek, kterou tato oblast proslula již v dávných dobách. Po obědě prohlídka hinduistického chrámového komplexu Prambanan, do jehož zdí je vytesán poutavý příběh "Ramajana". Transfer na letiště, odlet do Denpasaru. Ubytování ve vybraném hotelu.

8. den

Odpoledne návštěva opičího lesa (můžete nakrmit malé opičky), Mengwi chrámu, který patří mezi největší chrámy na Bali. Dále bude cesta pokračovat k chrámu Tanah Lot, který je postaven přímo u moře a budete zde moci shlédnout nejhezčí západ slunce v západní části Bali.

9. - 11. den

Volno u moře. Indivi­duální program. Možnost dalších fakultativních výletů dle nabídky. Můžete si vybrat i vícedenní zájezdy na vulkán Bromo nebo ostrov Komodo.

12. den

Odpoledne transfer na le­tiště a odlet do Evropy.

13. den

Přílet do Prahy.

Fakultativní příplatky

Pojištění léčebných výloh (364 Kč) • pojištění storna – výhodně s balíčkem dalších služeb (316 Kč) • 1lůžkový pokoj (5290 Kč).

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Bali

29°C Polojasno

Lombok

28°C Polojasno

Yogyakarta

30°C Mlžný opar

×