800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVelké putování po ostrovech Jáva A Bali

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy do Indonésie.

2. den

Přílet do Jakarty, transfer do hotelu. Návštěva přístavu Sunda Kelapa a čínské čtvrti, odpoledne volný program – možnost nákupů nebo odpočinku.

3. den

Odjezd do městečka Bogor s jednou z nejkrásnějších a největších botanických zahrad světa, poté přejezd průsmykem Puncak do horského městečka Bandung, ubytování a odpočinek. Návštěva tradičního hudebního vystoupení s bambusovými nástroji.

4. den

Cesta expresním vlakem z Bandungu do Yogyakarty (překrásné výhledy na jávské pohoří, vesnice a rýžové terasy). Po příjezdu návštěva chrámu Prambanan (9. stol.) – největší hinduistická svatyně v jihovýchodní Asii. Po prohlídce budete zasvěceni do tajů batikářského umění. Ubytování v Yogyakarta (2 noci).

5. den

Den začíná okružní jízdou po Yogyakartě. Shlédnete mj. i sultánský palác Kraton a stříbrnickou dílnu v Kota Gede. Vrcholem dne je návštěva největší buddhistické stúpy na světě – chrámu Borobudur.

6. den

Malebnou krajinou s malými vesničkami dorazíte do královského města Solo (Surabaya), kde navštívíte sultánský palác Mangkunegaran a starý trh. Odpoledne vyrazíte na východní Jávu. Přes známou oblast Batu přijedete do pohádkové oblasti v okolí Malangu. Ubytování.

7. den

Po snídani návštěva kávovníkových plantáží, prohlídka horského města Malang se spoustou koloniální architektury. Po návštěvě ptačího trhu vyrazíte k sopce Bromo. Na večer ubytování v hotelu v oblasti s příjemným horským klima.

8. den

Časně ráno odjezd terénním autem na vyhlídkovou plošinu Penanjakan (2.770 m), odkud se nabízí patrně nejfotografovanější přírodní scenérie Indonésie - východ slunce s aktivními sopkami Bromo (2.393 m) a Mahamera (nejvyšší jávská sopka 3.676 m). Před návratem do hotelu k vydatné snídani nahlédnete do kouřícího jícnu kráteru Bromo. Indonéskou večeři ochutnáte v typické východojávské vesnici Kalibaru.

9. den

Odjezd do Ketapangu na východním pobřeží Jávy a přejezd trajektem na Bali. Následuje cesta po krásném pobřeží jihozápadního Bali. Večer ubytování v hotelu (2 noci).

10. den

Pobyt na Bali – prohlídka nejzajímavějších míst ostrova.

11. den

Individuální program, na večer transfer na letiště, odlet zpět do Evropy (popř. možnost prodloužení pobytu u moře na Bali).

12. den

Přílet do Prahy.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Bali

29°C Skoro jasno

Lombok

31°C Polojasno

Yogyakarta

32°C Polojasno

×