Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu*
Více informací o slevě* platí pro vybrané zájezdy
Vyberte zemi
04.06–03.08.2020

Koronavirus - informace o situaci

 

Naše pobočky zůstávají do odvolání uzavřené.
 
Infolinka 800 22 88 33 je vám k dispozici od pondělí do pátku od 8.00 do 19.30 hodin.

 

Vážení zákazníci,

jak jsme Vás již informovali, od půlnoci v pondělí 16. března 2020 začalo platit nařízení vlády České republiky o úplném uzavření hranic a zákazu vycestovat mimo území ČR. Od 27. dubna 2020 již zákaz vycestování mimo území ČR není platný, nicméně stále trvá nouzový stav a pro osoby vracející se ze zahraničí platí zvláštní nařízení. Zdraví a spokojenost našich klientů jsou pro nás na prvním místě. Za stávající situace není možné Váš zájezd realizovat. Je to pro nás naprosto bezprecedentní a nová situace, se kterou jsme se nikdy v historii nesetkali.

Protože je naším zvykem poskytovat Vám vždy aktuální informace, rádi bychom Vám sdělili, že intenzivně pracujeme na řešení nastalé situace.
 
Chceme Vás požádat, abyste nám v tuto chvíli poskytli čas. Vyčkejte prosím, až Vás bude kontaktovat některý z našich prodejců. Postupujeme podle data Vašich zájezdů od nejbližších termínů po pozdější. 

Cestovní ruch s sebou přináší celou řadu nenadálých situací, které jsme zvyklí operativně řešit. Přesto musíme přiznat, že jsme si nikdy nemysleli, že bychom se mohli někdy potýkat s uzavřením hranic a dalšími omezeními spojenými s vycestováním z ČR. Rádi bychom Vás požádali o trpělivost při administrativním řešení všech náležitostí. Děkujeme za pochopení a také za všechny vzkazy podpory.

Tým eTravel