Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu*
Více informací o slevě* platí pro vybrané zájezdy
Vyberte zemi
05.04–04.06.2020

Koronavirus - informace o situaci

 

Z nařízení vlády jsme byli nuceni uzavřít naše pobočky. Toto nařízení je aktuálně platné od 14. března 2020 do odvolání.

Naše infolinka 800 12 10 10 je Vám k dispozici zdarma od 8.00 do 20.30 hodin.

 

Vážení zákazníci,  

jak jsme Vás již informovali, od půlnoci v pondělí 16. března 2020 začalo platit nařízení vlády České republiky o úplném uzavření hranic a zákazu vycestovat mimo území ČR. Za stávající situace je jisté, že po dobu trvání vládního nařízení, nebude možné Váš zájezd realizovat. Je to pro nás naprosto bezprecedentní a nová situace, se kterou jsme se nikdy v historii nesetkali. 

Protože je naším zvykem poskytovat Vám vždy aktuální informace, rádi bychom Vám sdělili, že intenzivně pracujeme na řešení nastalé situace.  

Chceme Vás požádat, abyste nám v tuto chvíli poskytli čas. Vyčkejte prosím, až Vás bude kontaktovat některý z našich prodejců. Postupujeme podle data Vašich zájezdů od nejbližších termínů po pozdější. 

Cestovní ruch s sebou přináší celou řadu nenadálých situací, které jsme zvyklí operativně řešit. Přesto musíme přiznat, že jsme si nikdy nemysleli, že bychom se mohli potýkat s takovou situací, jako je uzavření hranic. Věříme ale, že i tuto situaci společně zvládneme a najdeme pro Vás řešení, které Vám bude vyhovovat. Zároveň Vás chceme poprosit o trpělivost při administrativním řešení všech náležitostí. Děkujeme za pochopení a také za všechny vzkazy podpory.

Tým eTravel