800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyDublin – svátek sv. Patrika

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den:

odlet z Prahy do Dublinu. Okružní jízda městem, při které uvidíte např. O´Connell Street – hlavní dublinskou ulici s památníkem světla uprostřed. Můžete se vyfotit u známé sochy Molly Malone, o které se zpívá ve slavné irské písni, a na závěr zažijete nepopsatelnou atmosféru pravých irských pubů ve čtvrti Temple Bar, kde jich je nepřeberné množství. Transfer do hotelu, ubytování a nocleh.

2. den:

po snídani zažijete velkolepý průvod masek, který bude procházet centrem města, a na mnoha místech bude probíhat doprovodný kulturní program. Zeleného pivo, chytlavá irská hudba, trojlístky a bujaré veselí. To vše si užijete během oslav svátku patrona země sv. Patrika plnými doušky, irské pivo Guinness poteče proudem a bohémská část Temple Bar bude plná oslavného veselí. Individuální volno. Nocleh.

3. den:

snídaně. Dopoledne návštěva pivovaru Guinness, kde je velice propracovaná expozice výroby tohoto světoznámého tmavého piva a kde můžete získat certifikát za správné natočení pinty piva. Prohlídka je zakončena v Gravity Baru, který je na střeše, a kde budete mít možnost pivo ochutnat a pokochat se vyhlídkou na Dublin. Poté prohlídka katedrály sv. Patrika, kde je pohřbený autor Guliverových cest Johathan Swift, a také navštívíte akademickou půdu univerzity Trinity College. Knihovna nabízí sbírku vzácných svazků, kterým vévodí Book of Kells – bohatě zdobený iluminovaný rukopis z 9 st. Odpoledne volno k individuálním prohlídkám města či k nákupům. Návrat na nocleh.

4. den:

po snídani transfer na letiště a odlet do Prahy.

Počasí

Dublin

12°C Polojasno

×