800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ABBEYGLEN COTTAGE

  • Menší útulný hotel
  • Skvělé služby

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Abbeyglen Cottage se nachází naprivilegovaném klidném místě, jen pět minut chůze do centra města Swords, jen 5 minut jízdy od letiště v Dublinu a 25 minut autobusem do z centra Dublinu. Autobusové zastávky jsou jen pár metrů od domu.

Hotel

Abbeyglen Cottage B & B je renovovaný v roce 2008, všechny pokoje jsou vybaveny na vysoké úrovni s ohledem na vaše pohodlí. Všechny pokoje mají velkou vlastní koupelnou, vynikající postele, TV se satelitním příjmem, bezplatné Wi-Fi a čaj / kávovarem.

Snídaně - čerstvě připravené, vařené na objednávku a podávané s domácím pečivem.

Proslulý pro přátelské, vřelé přivítání a osobní služby.

Zábava

25 golfových hřišť v okolí, Dublin, kulturní památky, irské restaurace

Hřiště

The Island Golf Club

je unikátní mistrovské linksové hřiště. I když se nachází pouhých 15 minut od letiště Dublin, je v klidné oblasti a je lemováno mořem ze třech stran.

Hřiště bylo založen v roce 1890 a stále se řadí mezi nejlepší hřiště v Irsku. V nedávné době provedl Martin Hawtree změny hřiště.

St. Margaret´s Golf Course

Se může pochlubit krásnými jamkami jako je např. dvanáctá jamka, která se vine mezi dvěma jezery a přes bublající potok aj ezakonnčena na majestátně zvýšeném greenu.

Naleznete zde široké fairwaye odpouštět, elegantní 3 párové jamky a zajímavé greeny. Naleznete zde spousty zábavy každý den.

Roganstown Golf&Country Club

Roganstown Golf v blízkosti letiště v Dublinu a Swordsu v severním Dublinu, představuje cíl pro nadšené golfisty, kteří si chtějí užít výzvy jednoho z nejlepších golfových hřišť v zemi. Nachází se jen čtyři míle od letiště Dublin. Roganstown Golf & Country Club Hotel se stal magnetem jak pro irské a mezinárodní golfisty.

Legendární irský golfista a nyní jeden z předních návrhářů golfových hřišť, Christy O'Connor Jnr, vytvořil mistrovské dílo. Toto populární golfové hřiště se nachází mezi klidnými jezery a skalnatými. Řeka Broadmeadow teče podél celého golfového hřiště v severní Dublinu, voda přichází do hry na všech jamkách, ale šest jamek dokresluje do výjimečné krásy. Golf Ireland Magazine ocenil Roganstown jako nejlepší nové hřiště v Irsku, mistrovské golfové hřiště získalo nejvyšší ocenění HSBC Awards 2005, 2006 a 2007.

Příplatky

Víkendové ceny golf:
Roganstown Golf & Contry Club, The Island Golf Club - + 265,- Kč.
The Island Golf Club - + 400,- Kč.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 5 min.

Počasí

Dublin

13°C Převážně oblačno

×