800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyDublin - HOTEL CITY WEST

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Seznámíme Vás, jak se pálí Jameson či vaří Guinness. Kompletní balíček Eurovíkendu do Dublinu.

Dublin

Návštěva Dublinu stojí za to. Nejen kvůli georgiánské architektuře a výborným muzeím, ale i kvůli příjemné atmosféře. Při procházce městem stojí za pozornost katedrála sv. Patrika, Guinnessův pivovar a muzeum dublinských spisovatelů. Samozřejmostí je návštěva módní a umělecké čtvrti Temple Bar s možností nočního života, kde začínala slavná irská skupina U2.

PROGRAM ZÁJEZDU

1. DEN
přílet do Dublinu a transfer do hotelu. Individuální program nebo možnost procházky do centra města a proslulé čtvrti Temple Bar s českým průvodcem v ceně zájezdu. Při procházce stojí za pozornost katedrála Sv. Patrika, Guinessův pohár a muzeum dublinských spisovatelů.

2. DEN
po snídani informační schůzka s delegátem. Individuální volno nebo fakultativně panoramatický okruh Dublinem s českým průvodcem.

3. DEN
po snídani informační schůzka s delegátem. Individuální volno nebo fakultativně návštěva pivovaru Guinness nebo palírny whisky Jameson s českým průvodcem (platba vstupného na místě).

4. DEN
po snídani check out a uložení zavazadel dle pokynů delegáta. Individuální volno, transfer na letiště a odlet do Prahy

Změna programu vyhrazena.

FAKULTATIVNÍ SLUŽBY

Panoramatický okruh Dublinem 950,-Kč*
Při projížďce malebným městem s velmi příjemnou atmosférou na řece Liffey uvidíte mnohé parky, hlavní třídu O´Connell Street, nákupní tepnu Grafton Street, Dublinský hrad, univerzitu Trinity College, katedrály Christ Church a sv. Patrika. Neminete ani typickou dublinskou gregoriánskou zástavbu, romantický Půlpencový most a Spire of Dublin. Některé z těchto pamětihodností i navštívíme. To vše s výkladem česky hovořícího průvodce * Cena za osobu při rezervaci před odletem z Prahy.

Hotel City West NNNN

velmi pěkný hotel s příjemnou atmosférou a vynikajícími službami. Nabízí i jeden z předních golfových klubů v Dublinu. Jen 7 minut od hotelu se nachází tramvajová zastávka „Luas“ s pohodlným spojením do centra města. Prostorné pokoje jsou vybavené vanou nebo sprchou, WC. Irská snídaně.

Tajný TIP

Pohostinnost místních obyvatel přímo vybízí k návštěvě místních barů, kde můžete poznat pravou nefalšovanou irskou atmosféru.

Počasí

Dublin

14°C Převážně oblačno

×