800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPORTMARNOCK HOTEL & GOLF LINKS

Hotel se nachází na východním pobřeží Irska nedaleko od dublinského letiště.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází na východním pobřeží Irska nedaleko od dublinského letiště. Země byla původně součástí majetku rodiny Jameson (irské slevné whisky) a dům sám byl nazýván St. Marnock's House. Edward VII často navštěvoval Jamesons a na jeho poslední oficiální návštěvě v roce 1907 byla odhalena pamětní deska, která byla navržena speciálně u příležitosti sňatku mezi členy dvou velkých destilačních rodin, Jameson a Haig. Pamětní desku můžete stále ještě vidět v tajné jižní zahradě. Rodina Jameson vlastnila na tomto místě devíti jamkové golfové hřiště už před než 100 lety, toto golfové hřiště je nyní součástí obou hřišť Golf Club Portmarnock a Bernhard Langer.

Ubytování

Všechny pokoje mají bezplatný přístup k internetu a navíc hosté mohou využít bezplatné parkoviště a hotelové fitness centrum. K dispozici je také bezplatné Wi-Fi po celém hotelu.

Vybavení

Hotel má 138 pokojů rozdělených mezi starým Jameson domem a novými budovami. Hosté se mohou ubytovat v pokojích typu Superior, Deluxe pokoje, Rodinné pokoje nebo apartmá. S výhledy na moře, zahrady nebo golfové hřiště .....Volba je na vás.

Stravování

Snídaně.

Sport a zábava

Golf, Dublin, získání hrnčířských zkušeností, plachtění, fitness, jízda na koni.

Hřiště

Portmarnock Golf Links
je jedním z nejlepších hřišť v Evropě. Hřiště bylo navrženo Bernhardem Langerem jako mistrovské hřiště v tradičním linksovém stylu par 71 s délkou 6422 metrů.

Hřiště hostilo mnoho významných amaterských a profesionálních turnajů včetně Ladies Irish Open v roce 2008 a 2009. Hřiště je výzvou pro všechny hráče, naleznete zde zvýšené greeny a odpaliště, řadu doglegů a všudepřítomný mořský vítr. Hřiště je otevřeno celoročně.

The Island Golf Club
je unikátní mistrovské linksové hřiště. I když se nachází pouhých 15 minut od letiště Dublin, je v klidné oblast a je lemováno mořem ze třech stran.

Hřiště bylo založen v roce 1890 a stále se řadí mezi nejlepší hřiště v Irsku. V nedávné době provedl Martin Hawtree změny hřiště.

Počasí

Dublin

17°C Převážně oblačno

×