800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SONAS B&B MALAHIDE

Sonas B & B Malahide se nachází v živé přímořské vesnici Malahide nedaleko Dublinu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Sonas B & B Malahide se nachází v živé přímořské vesnici Malahide nedaleko Dublinu.

Ubytování

Hotelové pokoje v tomto elegantním domě jsou vybaveny TV, příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy a vlastní koupelnou, vysoušečem vlasů, žehličkou a lednicí. Irská nebo kontinentální snídaně je zahrnuta v ceně. Soukromé parkoviště je k dispozici.

Vybavení

Sonas Bed & Breakfast nabízí přátelské irské přivítání, pohodlné pokoje a vynikající domácí vařené snídaně. Sonas se nachází v klidné slepé uličce, jen co by kamenem dohodil od pláže a centra obce Malahide. Výborné spojení pomocí autobusových a vlakových linek do Dublinu a na letiště. Majitel Vám ochotně poskytne turistické informace a pomoc pro prožití šťastné dovolené.

Zábava

25 golfových hřišť v okolí, Dublin, kulturní památky, irské restaurace.

Hřiště

St. Margaret´s Golf Course
Se může pochlubit krásnými jamkami jako je např. dvanáctá jamka, která se vine mezi dvěma jezery a přes bublající potok a je zakonnčena na majestátně zvýšeném greenu. Naleznete zde široké fairwaye, elegantní 3 párové jamky a zajímavé greeny. Užijete si zde spousty zábavy každý den.

Roganstown Golf&Country Club
Roganstown Golf v blízkosti letiště v Dublinu a Swordsu v severním Dublinu, představuje cíl pro nadšené golfisty, kteří si chtějí užít výzvy jednoho z nejlepších golfových hřišť v zemi. Nachází se jen čtyři míle od letiště Dublin. Roganstown Golf & Country Club Hotel se stal magnetem jak pro irské tak i pro mezinárodní golfisty. Legendární irský golfista a nyní jeden z předních návrhářů golfových hřišť, Christy O'Connor Jnr, vytvořil mistrovské dílo. Toto populární golfové hřiště se nachází mezi klidnými jezery a skalnatými vyvýšeninami. Řeka Broadmeadow teče podél celého golfového hřiště, voda přichází do hry na všech jamkách, ale šest jamek dokresluje do výjimečné krásy. Golf Ireland Magazine ocenil Roganstown jako nejlepší nové hřiště v Irsku, mistrovské golfové hřiště získalo nejvyšší ocenění HSBC Awards 2005, 2006 a 2007.

Donabate Golf Club
je 27 jamkové parkové hřiště, který nabízí různé výzvy na každé devítce vytvořené kombinací vodních překážek, zvlněnými greeny a vzrostlými stromy. Všechny greeny jsou založené na písku a jsou hratelné po celý rok. Donabates 'tři devíti jamkové hřiště' je možné hrát v libovolné kombinaci.

Balcarrick GC
byla původně založena v roce 1972 pod názvem Dublin & County Golf Club. Klub změnil svůj název v roce 1992 na Balcarrick Golf Club. Hřiště původně navrhl Barry Langan, nedávno upravil Roger Jones a je to nádherné a náročné 18-ti jamkové golfové hřiště par 73, měřící více než 6800 yd. Každá jamka má svou vlastní zvláštní vlastnost. Strategicky umístěné bunkery a vodní překážky vyžadují přesnost hry.

Počasí

Dublin

14°C Převážně oblačno

×