800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyIrské střípky - národní park Connemara a Dublin

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy do Dublinu. Transfer do hotelu u Galway. Ubytování a nocleh.

2. den

Snídaně. Odjezd do národního parku Connemara – nejkrásnějšího parku v Irsku proslulého svou drsnou krásou. Jsou zde malebná jezera, pohoří i rozsáhlé slatiny, megalitické hrobky a pozůstatky klášterních staveb. Zastávka u malebných vodopádů Aasleagh. Návštěva panství Kylemore Abbey s upravenou viktoriánskou zahradou a jezerem. Zdejší opatství je ukázkou irské neogotiky a je považováno za jednu z nejromantičtějších staveb v Irsku. V případě příznivého počasí krátká pěší túra. Nocleh.

3. den

Snídaně. Návštěva palírny whiskey Kilbeggan, kde budete moci ochutnat zlatavě jantarovou irskou whiskey. Přejezd do Dublinu, centrum města O´Connell Street – hlavní dublinská ulice s památníkem světla, univerzita Trinity College. Knihovna nabízí sbírku vzácných svazků, kterým vévodí Book of Kells – bohatě zdobený iluminovaný rukopis z 9 st. Můžete se vyfotit u známé sochy Molly Malone a na závěr zažijete nepopsatelnou atmosféru pravých irských pubů ve čtvrti Temple Bar. Ubytování. Nocleh.

4. den

Snídaně. Návštěva pivovaru Guinness s expozicí výroby tohoto světoznámého tmavého piva. Prohlídka je zakončena v Gravity Baru, který je na střeše, s možností degustace a krásnou vyhlídkou na Dublin. Prohlídka katedrály sv. Patrika, kde je pohřbený autor Guliverových cest Johathan Swift. Odpoledne volno. Večer transfer na stadion, kde zažijete pravé chrtí dostihy a také se zde seznámíte s místními obyvateli a jejich oblíbenou zábavou – sázkami na chrty, což si budete moci také vyzkoušet. Návrat na nocleh.

5. den

Po snídani transfer na letiště a odlet do Prahy.

Počasí

Dublin

13°C Převážně oblačno

×