800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyIrsko - Za přírodou, památkami, hudbou a whisky - autokarem

11-denní zájezd.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odjezd ve večerních hodinách, noční přejezd.

2. den

Ráno příjezd do Belgie. Prohlídka Brugg - belgické Benátky s mnohými historickými budovami. Eurotunelem do Anglie. Zastávka u pevnosti Deal Castle, která od 16. století sloužila jako ochrana kanálu La Manche. Ubytování. Nocleh.

3. den

Snídaně. Návštěva Liverpoolu – město spojené s námořnictvím, kapelou Beatles a fotbalem. Plavba nočním trajektem z Holyhead do Dublinu v Irsku.

4. den

Ráno příjezd do Irska. Návštěva Rock of Cashel – mohutný hradní komplex na vápencové skále z 12. století. Prohlídka Killarney - jedno z nejkrásnějších irských měst s katedrálou. Zastávka u jezera Lough Leane a hradu Ross Castle. Ubytování. Nocleh.

5. den

Snídaně. Ring of Kerry – okruh krajinou a nejdůležitějšími zajímavostmi hrabství Kerry. Městečko Killorglin se slavnou sochou kozla, která bývá jednou ročně korunována králem. Zastávka v Kerry Bogu - návštěva vesnického muzea, kde budete mít možnost seznámit se lidovými irskými tradicemi. Zastávka u Ladies View, jedné z nejkrásnějších vyhlídek v Killernském národním parku. Nocleh.

6. den

Snídaně. Průjezd přes Castlemainský záliv s bohatou flórou do tradičního rybářského městečka Dingle, za příznivého počasí výlet za delfínem Funghim. Gallarus Oratory - unikátní 1200 let stará kaple. Prohlídka jednoho z nejkrásnějších irských městeček Adare. Ubytování. Nocleh.

7. den

Snídaně. Mohérské útesy – bizarní skalní útvary nad Atlantským oceánem. Za příznivého počasí plavba přímo pod útesy na ostrov Inisheer. Zastávka v Lisdoonvarny s návštěvou tradiční udírny ryb s možností nákupu typických místních produktů. V případě nepříznivého počasí místo plavby bude okružní jízda krajinou Burren se zastávkou u megalitické stavby dolmenu Poulnabrone. Nocleh.

8. den

Snídaně. Prohlídka Kilkenny - jedno z nejkrásnějších irských měst s hradem, katedrálou sv. Canice, obchodnickými domy a pivovarem. Poté průjezd národním parkem Wicklow do sedla plného vřesu. Pokračování do Glendalough - přírodní a turistický ráj, pozůstatky kláštera založeného v 7. století sv. Kevinem. Ubytování. Nocleh.

9. den

Snídaně. Celodenní Dublin - Christ Church Cathedral, Trinity College, Temple Bar – čtvrť barů a hospůdek; O´Connell Street s The Spire, nábřeží řeky Liffey, Earl Street, Moore Street, moderní Dublin - George´s Quay, Sean O´Casey Bridge a jiné. Možnost individuální návštěvy destilérky Jameson. Večerní trajekt z Dublinu do Holyheadu.

10. den

Ranní procházka krajinou Cotswolds kolem magických kamenných kruhů - megalitického komplexu Rollright Stones, který je považován za jedno z magických míst Anglie. Návštěva Broadway Tower - unikátní hradní věž s překrásným pohledem na krajinu. Odpoledne prohlídka univerzitního města Oxford - Christ Church, Merton College, University College aj. Přejezd na ubytování u Londýna. Nocleh.

11. den

Snídaně. Celodenní prohlídka nejvýznačnějších památek Londýna s plavbou po Temži. Večer odjezd do ČR.

12. den

Návrat do ČR odpoledne.

Minimální výměna na vstupy

45 GBP + 110 EUR

Počasí

Dublin

3°C Skoro jasno

×