800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyIrsko - Za přírodou, památkami, hudbou a whisky - letecky

7-denní letecký zájezd.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Samostatně odlet z ČR. Přílet do irského hlavního města Dublinu. Individuální transfer místní hromadnou dopravou na ubytování, individuální čas k prohlídce města. Nocleh.

2. den

Vyzvednutí autobusem v hotelu. Návštěva Rock of Cashel – mohutný hradní komplex na vápencové skále z 12. století. Prohlídka Killarney - jedno z nejkrásnějších irských měst s katedrálou. Zastávka u jezera Lough Leane a hradu Ross Castle. Ubytování. Nocleh.

3. den

Snídaně. Ring of Kerry – okruh krajinou a nejdůležitějšími zajímavostmi hrabství Kerry. Městečko Killorglin se slavnou sochou kozla, která bývá jednou ročně korunována králem. Zastávka v Kerry Bogu - návštěva vesnického muzea, kde budete mít možnost seznámit se lidovými irskými tradicemi. Zastávka u Ladies View, jedné z nejkrásnějších vyhlídek v Killernském národním parku. Nocleh.

4. den

Snídaně. Průjezd přes Castlemainský záliv s bohatou flórou do tradičního rybářského městečka Dingle, za příznivého počasí výlet za delfínem Funghim. Gallarus Oratory - unikátní 1200 let stará kaple. Prohlídka jednoho z nejkrásnějších irských městeček Adare. Ubytování. Nocleh.

5. den

Snídaně. Mohérské útesy – bizarní skalní útvary nad Atlantským oceánem. Za příznivého počasí plavba přímo pod útesy na ostrov Inisheer. Zastávka v Lisdoonvarny s návštěvou tradiční udírny ryb s možností nákupu typických místních produktů. V případě nepříznivého počasí místo plavby bude okružní jízda krajinou Burren se zastávkou u megalitické stavby dolmenu Poulnabrone. Nocleh.

6. den

Snídaně. Prohlídka Kilkenny - jedno z nejkrásnějších irských měst s hradem, katedrálou sv. Canice, obchodnickými domy a pivovarem. Poté průjezd národním parkem Wicklow do sedla plného vřesu. Pokračování do Glendalough - přírodní a turistický ráj, pozůstatky kláštera založeného v 7. století sv. Kevinem. Ubytování. Nocleh.

7. den

Snídaně. Celodenní Dublin - Christ Church Cathedral, Trinity College, Temple Bar – čtvrť barů a hospůdek; O´Connell Street s The Spire, nábřeží řeky Liffey, Earl Street, Moore Street, moderní Dublin - George´s Quay, Sean O´Casey Bridge a jiné. Možnost individuální návštěvy destilérky Jameson. Večerní trajekt z Dublinu do Holyheadu.

8. den

Snídaně. Individuální prohlídka Dublinu (k doporučení např. expozice pivovaru Guinness, botanická zahrada). Individuální transfer MHD na letiště, odlet do ČR.

Minimální výměna na vstupy

110 EUR.

Počasí

Dublin

12°C Převážně oblačno

×