800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyLetní toulky smaragdovým Irskem

  • 8 denní poznávací zájezd
  • Pochopitelně nesmí chybět místní palírna whisky

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den:

odlet z Prahy do Dublinu. Transfer do hotelu a ubytování. Nocleh.

2. den:

snídaně. První zastávkou bude bývalé královské a církevní místo Rock of Cashel, které uchvacuje pohádkovými věžičkami. Poté přejezd ke Cahir Castle - typický irský hrad ze 13. století. Na závěr dne zastávka v kouzelné vesničce Adare s domečky s doškovými střechami. Nocleh (3 noci).

3. den:

snídaně. Celodenní okružní cesta po známém Ring of Kerry na poloostrově Iveragh s panoramatickými zastávkami. Návštěva muzea rašeliny s možností ochutnávky irské kávy. Krátká vycházka v NP Killarney po zahradách panství Mucross house. Návrat na nocleh.

4. den:

snídaně. Celodenní okružní jízda po poloostrově Dingle se zastávkou ve stejnojmenném rybářském městečku. Při projížďce podél rozeklaného pobřeží lze obdivovat dechberoucí výhledy na Atlantický oceán. Prohlídka Gallarus oratoře, která je jednou z nejpůsobivějších raně křesťanských památek. Návrat na nocleh.

5. den:

snídaně. Přejezd přes řeku Shannon a putování krásnými přírodními scenériemi hrabství Clare povede ke známým Mohérským útesům. Jízda podél pobřeží a zastávka v oblasti národního parku The Burren u vápencové jeskyně ­Ailwee Cave s ochutnávkou irských sýrů. Nocleh (2 noci).

6. den:

snídaně. Centrum irského západu Galway s moderní katedrálou. Průjezd národním parkem Connemara, který je proslulý nádhernou přírodou a connemarskými poníky. Návštěva panství Kylemore Abbey s upravenou viktoriánskou zahradou a jezerem. Návrat na nocleh.

7. den:

snídaně. Návštěva palírny Kilbeggan, kde vás seznámí s historií a výrobou, a budete moci ochutnat zlatavě jantarovou irskou whiskey. Prohlídka nejznámějších míst hlavního města Irska Dublinu - Trinity College, hrad, katedrála sv. Patrika a Temple Bar plný irských hospůdek. Nocleh.

8. den:

snídaně. Transfer na letiště a odlet do Prahy.

Počasí

Dublin

8°C Skoro jasno

×