800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyLetní toulky smaragdovým Irskem - 8-denní zájezd

  • Návštěva památek i nádherná příroda
  • 8denní poznávací zájezd

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy do Dublinu. Transfer do hotelu a ubytování. Nocleh.

2. den

Snídaně. První zastávkou bude bývalé královské a církevní místo Rock of Cashel, které uchvacuje pohádkovými věžičkami. Poté přejezd ke Cahir Castle - typický irský hrad ze 13. století. Na závěr dne zastávka v kouzelné vesničce Adare s domečky s doškovými střechami. Ubytování. Nocleh.

3. den

Snídaně. Celodenní okružní cesta po známém Ring of Kerry na poloostrově Iveragh s panoramatickými zastávkami. Krátká vycházka v NP Killarney po zahradách panství Mucross house. Návrat na nocleh.

4. den

Snídaně. Celodenní okružní jízda po poloostrově Dingle se zastávkou ve stejnojmenném rybářském městečku. Při projížďce podél rozeklaného pobřeží lze obdivovat dech beroucí výhledy na Atlantický oceán. Prohlídka Gallarus oratoře, která je jednou z nejpůsobivějších raně křesťanských památek. Návrat na nocleh.

5. den

Snídaně. Krátký trajekt přes řeku Shannon a putování krásnými přírodními scenériemi hrabství Clare povede ke známým Mohérským útesům. Jízda podél pobřeží a zastávka v oblasti národního parku The Burren u vápencové jeskyně Ailwee Cave s ochutnávkou irských sýrů. Ubytování. Nocleh.

6. den

Snídaně. Centrum irského západu Galway s moderní katedrálou. Průjezd národním parkem Connemara, který je proslulý nádhernou přírodou a connemarskými poníky. V případě příznivého počasí lze uskutečnit krátkou procházku. Návštěva panství Kylemore Abbey s upravenou zahradou a jezerem. Návrat na nocleh.

7. den

Snídaně. Návštěva palírny Kilbeggan, kde Vás seznámí s historií a výrobou, a budete moci ochutnat zlatavě jantarovou irskou whiskey. Prohlídka nejznámějších míst hlavního města Irska Dublinu - Trinity College, hrad, katedrála sv. Patrika a Temple Bar plný irských hospůdek. Ubytování. Nocleh.

8. den

Snídaně. Transfer na letiště a odlet do Prahy.

Počasí

Dublin

10°C Převážně oblačno

×