800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyDublin, hrabství Wicklow a Údolí dvou jezer

Dublin • Powerscourt • Glendalough • Dublin

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

odlet z Prahy do Dublinu, transfer do hotelu na ubytování. Nocleh v Dublinu.

2. den

dopoledne prohlídka hlavního města Irska, návštěva nejvýznamnějších pamětihodností a míst – katedrála Sv. Patrika, Trinity College s procházkou po areálu této nejprestižnější irské univerzity, Dublinský hrad, parky. Odpoledne volno k individuální prohlídce města, nákupům či návštěvě typické irské hospůdky s ochutnávkou proslulého irského piva či whiskey. Nocleh.

3. den

celodenní výlet do půvabného hrabství Wicklow, které kousek od rušného Dublinu nabízí příjemný odpočinek s působivými památkami a divokými horami, z nejkrásnějších v Irsku. Navštívíte sídlo Powerscourt s impozantním průčelím, které se nachází v úžasném místě pod vrcholkem hory Sugarloaf. Proslulé zahrady kolem domu pocházejí z viktoriánského období. Asi 5 km od panského domu je krásný vodopád Powerscourt, největší v Irsku. Pokračování do Údolí dvou jezer – Glendalough se zříceninou klášterního komplexu, který patří k nejvýznamnějším v Irsku a byl založen v 6. st. Sv. Kevinem. Návrat na nocleh do Dublinu.

4. den

individuální volno, transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

Příplatky

pojištění léčebných výloh (175 Kč) • pojištění storna – výhodně s balíčkem dalších služeb (120 Kč) • 1lůžkový pokoj (4000 Kč – omezený počet) • večeře (2500 Kč – realizace při min. počtu 20 osob)

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Dublin

10°C Slabý déšť

×