800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyGRAND HOTEL MALAHIDE

Čtyřhvězdičkový Grand Hotel v centru města Malahide nedaleko Dublinu. Pobřežní hotel je jen pár minut od letiště v Dublinu se snadným přístupem do Dublinu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Čtyřhvězdičkový Grand Hotel v centru města Malahide nedaleko Dublinu. Pobřežní hotel je jen pár minut od letiště v Dublinu se snadným přístupem do Dublinu.

Ubytování

Grand Hotel v Malahide vám nabízí celou řadu typů ubytování, všechny ložnice jsou navrženy a postaveny na vysoký čtyřhvězdičkový standard ubytování. Kvalitní hotel má jedinečnou přímořskou polohu. Mimo restaurace a baru zde naleznete i velké zařízení pro volný čas Arena Health & Fitness Club. Hotel nabízí Wi-Fi , každý host má omezenou dobu pro volný přístup.

Hotel

Hotel Grand je jedním z nejlepších hotelů v Dublinu, který nabízí čtyřhvězdičkové služby s rozsáhlými prostory pro ubytování, volný čas, konferenční a banketové prostory, doplněné o Coast Restaurant, Palm Court Carvery & Ryan Bar.

Zábava

25 golfových hřišť v okolí, Dublin, kulturní památky, irské restaurace.

Hřiště

St. Margaret´s Golf Course
Se může pochlubit krásnými jamkami jako je např. dvanáctá jamka, která se vine mezi dvěma jezery a přes bublající potok a je zakonnčena na majestátně zvýšeném greenu. Naleznete zde široké fairwaye, elegantní 3 párové jamky a zajímavé greeny. Užijete si zde spousty zábavy každý den.

Roganstown Golf&Country Club
Roganstown Golf v blízkosti letiště v Dublinu a Swordsu v severním Dublinu, představuje cíl pro nadšené golfisty, kteří si chtějí užít výzvy jednoho z nejlepších golfových hřišť v zemi. Nachází se jen čtyři míle od letiště Dublin. Roganstown Golf & Country Club Hotel se stal magnetem jak pro irské tak i pro mezinárodní golfisty. Legendární irský golfista a nyní jeden z předních návrhářů golfových hřišť, Christy O'Connor Jnr, vytvořil mistrovské dílo. Toto populární golfové hřiště se nachází mezi klidnými jezery a skalnatými vyvýšeninami. Řeka Broadmeadow teče podél celého golfového hřiště, voda přichází do hry na všech jamkách, ale šest jamek dokresluje do výjimečné krásy. Golf Ireland Magazine ocenil Roganstown jako nejlepší nové hřiště v Irsku, mistrovské golfové hřiště získalo nejvyšší ocenění HSBC Awards 2005, 2006 a 2007.

Donabate Golf Club
je 27 jamkové parkové hřiště, který nabízí různé výzvy na každé devítce vytvořené kombinací vodních překážek, zvlněnými greeny a vzrostlými stromy. Všechny greeny jsou založené na písku a jsou hratelné po celý rok. Donabates 'tři devíti jamkové hřiště' je možné hrát v libovolné kombinaci.

Balcarrick GC
byla původně založena v roce 1972 pod názvem Dublin & County Golf Club. Klub změnil svůj název v roce 1992 na Balcarrick Golf Club. Hřiště původně navrhl Barry Langan, nedávno upravil Roger Jones a je to nádherné a náročné 18-ti jamkové golfové hřiště par 73, měřící více než 6800 yd. Každá jamka má svou vlastní zvláštní vlastnost. Strategicky umístěné bunkery a vodní překážky vyžadují přesnost hry.

Portmarnock Golf Links
je jedním z nejlepších hřišť v Evropě. Hřiště bylo navrženo Bernhardem Langerem jako mistrovské hřiště v tradičním linksovém stylu par 71 s délkou 6422 metrů.
Hřiště hostilo mnoho významných amaterských a profesionálních turnajů včetně Ladies Irish Open v roce 2008 a 2009. Hřiště je výzvou pro všechny hráče, naleznete zde zvýšené greeny a odpaliště, řadu doglegů a všudepřítomný mořský vítr. Hřiště je otevřeno celoročně.

Počasí

Dublin

12°C Slabý déšť

×