800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyLetecký eurovíkend do Dublinu - SHELDON PARK

V málokterém městě se setkáte s takovou přátelskou atmosférou, jako právě v Dublinu. Tato pohostinnost místních obyvatel přímo vybízí k návštěvě místních barů a pubů, kde můžete poznat pravou nefalšovanou atmosféru

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Dublin

hlavní město Irska s 700.000 obyvatel, ležící na řece Liffey. V málokterém městě se setkáte s takovou přátelskou atmosférou, jako právě v Dublinu. Tato pohostinnost místních obyvatel přímo vybízí k návštěvě místních barů a pubů, kde můžete poznat pravou nefalšovanou atmosféru. Při procházce městem stojí určitě mimo jiné za pozornost návštěva katedrály Sv.Patricka, kde v 18. století působil jako děkan Jonathan Swift (Gulliverovy cesty), Guinnesovo muzeum (největší evropský pivovar), muzeum dublinských spisovatelů (James Joyce, Oscar Wilde, …). Samozřejmostí je i návštěva módní a umělecké čtvrti Temple Bar s možností nočního života do pozdních hodin - čtvrť, kde začínala slavná irská skupina U2. Dále doporučujeme navštívit Christ Church Cathedral, Dublin Castle, Old Parliament, National Museum a mnoho dalších pamětihodností.

Program zájezdu:

1. den

po příletu do Dublinu následuje transfer do hotelu, uložení zavazadel, ubytování v odpoledních hodinách. Individuální program respektive možnost fakultativního panoramatického okruhu městem s českým průvodcem. Při projížďce malebným městem s velmi příjemnou atmosférou na řece Liffey uvidíte mnohé parky, hlavní třídu O´Connell Street, nákupní tepnu Grafton Street, dublinský hrad, univerzitu Trinity College, katedrály Christ Church a sv. Patrika. Neminete ani typickou dublinskou gregoriánskou zástavbu, romantický Půlpencový most a Spire of Dublin. Některé z těchto pamětihodností i navštívíme a neopomineme ani doporučení na mnohá dublinská muzea a samozřejmě legendární hospůdky a bary. Večer informativní schůzka s delegátem v lobby baru.

2. den

po snídani individuální volno k vlastní procházce městem, případně možnost návštěvy pivovaru Guinness a palírny whisky Jameson s českým průvodcem (vstupné na místě).

3. den

po snídani odjezd na letiště a odlet do Prahy.

V případě zájezdu na 3 noci bude dle případného aktuálního zájmu organizován zájezd do Glendalough a Powerscourtských zahrad.

Změna programu vyhrazena.

Hotel Sheldon Park ***

velmi hezký a příjemný hotel z hotelové sítě Best Western, ležící na Nas road, cca 20 minut tramvají od centra města. Komfortně vybavené pokoje s koupelnou, WC, TV – SAT, rychlovarnou konvicí, čajem, kávou. Součástí hotelu je konferenční centrum a krytý bazén. Bufetové snídaně.

Cena zahrnuje:

Cena zahrnuje: zpáteční letenku včetně všech poplatků, transfer letiště - hotel - letiště, ubytování se snídaní v uvedeném hotelu, služby česky mluvícího elegáta a kvalifikovaného průvodce fakultativních výletů, povinné smluvní pojištění CK.

Počasí

Dublin

13°C Převážně oblačno

×