800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PUNTA BLANCA JUNIOR SUITE

"Hotel; který je slavnostně otevírán k zahájení zimní sezóny 2006-2007; leží přímo na krásné písčité pláži na ostrově Coche; kam je zajištěna doprava z ostrova Isla Margarita rychlým člunem (cca 20 minut plavby). Moderní hotel je velkoryse vybudován podél pláže. Pohodlné velké pokoje jsou umístěny v přízemních vilkách v upraveném areálu okolo velkého bazénu. Poloha hotelu u pláže nabízí skvělou lenošivou dovolenou nebo vyzývá vyzkoušet windsurfing a kite-surfing; dva zdejší nejoblíbenější vodní sporty; k nimž jsou zde ideální podmínky. "

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Hotel; který je slavnostně otevírán k zahájení zimní sezóny 2006-2007; leží přímo na krásné písčité pláži na ostrově Coche; kam je zajištěna doprava z ostrova Isla Margarita rychlým člunem (cca 20 minut plavby). Moderní hotel je velkoryse vybudován podél pláže. Pohodlné velké pokoje jsou umístěny v přízemních vilkách v upraveném areálu okolo velkého bazénu. Poloha hotelu u pláže nabízí skvělou lenošivou dovolenou nebo vyzývá vyzkoušet windsurfing a kite-surfing; dva zdejší nejoblíbenější vodní sporty; k nimž jsou zde ideální podmínky.

Vzdálenosti

pláže 0 km letiště 35 km centra 3 km nákupních možností 40 km

Ubytování

dvoulůžkový pokoj - možnost 2 přistýlek - individuálně ovladatelná - klimatizace - televizor se satelitním příjmem - malá lednička - vlastní sociální zařízení - (koupelna se sprchou vysoušeč vlasů; WC) - bezpečnostní schránka za poplatek - terasa Ubytování junior suite - větší prostor - lepší poloha v rámci areálu - soukromá terasa a zahrada

Vybavení

vstupní hala s recepcí - hlavní restaurace - restaurace s obsluhou - bar/snack bar - obchůdek se suvenýry - konferenční místnost - bazén s integrovaným - brouzdalištěm (lehátka a slunečníky zdarma) - dětské hřiště

Pláž

písčitá - lehátka a slunečníky zdarma - vodní sporty za poplatek

Sportovní aktivity zdarma

animační programy - večerní programy

Stravování v ceně

all inclusive: snídaně; obědy a večeře formou bufetu; po předchozí objednávce možná jednou za pobyt večeře v restauraci s obsluhou; během dne lehké bčerstvení; neomezené množství rozlévaných nealkoholických nápojů a alkoholických nápojů místní výroby v době mezi 11:00 a 24:00 hod.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 3 km
vzdálenost od Letiště: 35 km
Nákupní možnosti: 40 km
×