800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ISLA CARIBE TROPICAL JUNIOR SUITES

"Oblíbený hotel v rustikálním karibském stylu u pláže blízko nákupních a zábavních možností Porlamaru na jedné straně a Playa Oblíbený hotel v rustikálním karibském stylu u pláže blízko nákupních a zábavních možností Porlamaru na jedné straně a Playa El Agua na druhé straně. Nedaleko vodní park Parque El Agua. Příjemná dovolená pro rodiny i pro páry všech generací. Vynikající cena z hotelu učinila vyhledávaný cíl dovolené českých turistů v Karibiku. Vzdálenosti: pláže 0;02 km letiště 30 km centra 15 km nákupních možností 1;5 km."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Oblíbený hotel v rustikálním karibském stylu u pláže blízko nákupních a zábavních možností Porlamaru na jedné straně a Playa Oblíbený hotel v rustikálním karibském stylu u pláže blízko nákupních a zábavních možností Porlamaru na jedné straně a Playa El Agua na druhé straně. Nedaleko vodní park Parque El Agua. Příjemná dovolená pro rodiny i pro páry všech generací. Vynikající cena z hotelu učinila vyhledávaný cíl dovolené českých turistů v Karibiku. Vzdálenosti: pláže 0;02 km letiště 30 km centra 15 km nákupních možností 1;5 km

Ubytování

dvoulůžkový pokoj - možnost 2 přistýlek (pro děti) - individuálně ovladatelná - klimatizace - telefon - televizor - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou; WC) - bezpečnostní schránka za poplatek - balkón (v poschodí) nebo terasa (v přízemí) Ubytování JUNIOR SUITE - junior suite stejné jako standardní pokoje - s následujícími rozdíly: - větší vnitřní prostor - sedací kout - lednička - velká terasa s vířivkou

Vybavení

vstupní hala s recepcí - otevřená hlavní restaurace - otevřená italská restaurace - bar - snack bar - minimarket - prodej rukodělných a uměleckých předmětů (některé dny v týdnu) - bazén s brouzdalištěm (lehátka a slunečníky zdarma)

Stravování

all inclusive: snídaně; obědy a večeře formou bufetu; během dne lehké občerstvení; neomezené množství rozlévaných nealkoholických nápojů a alkoholických nápojů místní výroby v době mezi 10:00 - 24:00 hod.

Pláž

písčitá - lehátka a slunečníky zdarma - plážový bar - kajaky zdarma

Sportovní aktivity zdarma

animační programy - večerní programy - plážový volejbal - šipky

Sportovní aktivity za poplatek

jezdectví - golf - masáže

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 15 km
vzdálenost od Letiště: 30 km
Nákupní možnosti: 1,5 km

Recenze

5
14. duben 2009 / ZUZANA HÁJKOVÁ

Naše zkušenosti z Puebla

V hotelu je to krásné,mnoho rostlin,palem,kvetoucích keřů.Snaží se uklízet,zametat,sbírat…

Celá recenze >
×