800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyOkruh Venezuelou

Strhující pohled na nejvyšší vodopád světa Salto Angel, plavba po deltě Orinoka s lovem piraň a návštěva původních indiánských vesnic Vás dostanou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

PRAHA - CARACAS
Odlet z Prahy, přílet do Caracasu. Transfer do hotelu, ubytování. Nocleh.

2. den

CARACAS
Snídaně. Polodenní okružní jízda venezuelským hlavním městem. Prohlédnete si katedrálu, Bolívarovo náměstí, rodný dům Simona Bolívara, radnici, parky, atd. Odpoledne volno (fakultativně možnost výletu lanovkou na vrchol Avila). Nocleh.

3. den

CARACAS – LOS ROQUES
Snídaně. Transfer na letiště, odlet do Los Roques. Plavba katamaránem. Oběd na katamaránu. Souostroví Los Roques (55 malých korálových ostrůvků s krásnými plážemi s bílým pískem a křišťálově čistou vodou) leží v Karibské oblasti asi 170 km severně od Caracasu a bylo v roce 1972 prohlášeno mořským národním parkem, který je největší v Karibiku. Večeře. Nocleh.

4. den

LOS ROQUES
Snídaně. Plavba katamaránem po sou­ostroví Los Roques. Oběd na katamaránu. Korálové útesy a tisíce barevných tropických ryb nabízí ideální podmínky pro šnorchlování a potápění. Večeře. Nocleh v Los Roques.

5. den

LOS ROQUES - MATURÍN - ORINOKO
Snídaně. Odlet z Los Roques do Maturínu s mezipřistáním na ostrově Margarita. Transfer z letiště na jih k řece Rio Morichal Largo, nalodění. Plavba lodí do místa ubytování, cestou uvidíte příbytky indiánů kmene Warao, kteří si staví dřevěné příbytky na kůlech. Oběd. Odpoledne pozorování přírody, výlet lodí na lagunu, možnost koupání. Večeře. Nocleh v turistické základně na břehu řeky Rio Morichal Largo.

6. den

ORINOKO
Snídaně. Plavba lodí včetně chytání dravých ryb - piraní. Během této plavby budete moci pozorovat okolní džungli, rozmanitou floru a faunu. Oběd. V oblasti delty Orinoko se setkáte s neuvěřitelným množstvím botanických a zoologických exemplářů. Odpoledne výlet na kajacích. Večeře. Nocleh.

7. den

ORINOKO - PUERTO ORDAZ - AREKUNA
Snídaně. Plavba lodí do přístavu Morichal, transfer na letiště, cestou přejezd přes řeku Orinoko po novém mostě, odlet z Puerto Ordaz do Arekuny. Ubytování, oběd. Procházka okolní přírodou v oblasti Stolových hor. Večeře. Nocleh.

8. den

AREKUNA
Snídaně. V průběhu dne výlet lodí k vodopádům Guariche a k Nonoy Tepuy, pozorování místní flory a fauny. Možnost koupání. Oběd. Návštěva indiánů kmene Pemon, seznámení se s jejich tradičními plodinami. Večeře. Nocleh.

9. den

AREKUNA - CANAIMA - SALTO ANGEL - PORLAMAR
Snídaně. Odlet z Arekuny do Canaimy. Následuje projížďka lodí po laguně Canaima, která je obklopena šesti ohromnými vodopády. Stolové hory (tepuís) tvoří doslova “ostrovy” ohraničené kolmými stěnami. Jen na několik málo z nich lze vystoupit a na většinu dosud nevstoupila lidská noha. Oběd. Po projížďce se procházkou dostanete k jednomu z vodopádů. Odlet z Canaimy do Porlamaru na ostrov Margarita. Než letadlo zamíří do Porlamaru, provede pilot vyhlídkový let nad nejvyšším vodopádem světa Salto Angel (979 metrů). Večeře. Nocleh na ostrově Margarita.

10. den

PORLAMAR - CARACAS - PRAHA
All Inclusive. Transfer z hotelu na letiště. Odlet z Porlamaru do Caracasu, pokračování do Prahy.

11. den

PŘÍLET DO PRAHY

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Isla Margarita

29°C Skoro jasno

×