800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyOkruh Venezuelou - 11 denní

Caracas | Los Roques | Puerto Ordaz | Orinoko | Canaima | Salto Angel | Salto Sapo | Arekuna | Nonoy Tepuy | Margarita

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy do Caracasu. Přílet do Caracasu. Transfer do hotelu, ubytování. Nocleh v Caracasu.

2. den

Snídaně. Caracas – polodenní okružní jízda venezuelským hlavním městem. Prohlédnete si katedrálu, Bolívarovo náměstí, radnici, divadlo, parky, atd. Odpoledne volný program v Caracasu. Nocleh v Caracasu.

3. den

Snídaně. Transfer na letiště, odlet z Caracasu do Los Roques. Oběd. Národní park Los Roques tvoří 55 malých korálových ostrůvků, které nabízejí krásné pláže s bílým pískem a křišťálově čistou vodou. Největším ostrůvkem je El Gran Roque, na kterém se nachází letiště. Souostroví Los Roques leží v Karibské oblasti asi 170 km severně od Caracasu, pro svou krásu a ekologický význam bylo v roce 1972 prohlášeno mořským národním parkem, který je největším v celém Karibiku. Večeře. Nocleh v Los Roques.

4. den

Snídaně. Plavba katamaránem po souostroví Los Roques. Oběd. Korálové útesy a tisíce barevných tropických ryb nabízejí ideální podmínky pro šnorchlování a potápění. Večeře. Nocleh v Los Roques.

5. den

Snídaně. Transfer na letiště, odlet z Los Roques do Maturínu. Transfer z letiště do říčního přístavu Morichal, který leží v Orinocké deltě. Pokračování lodí po řece Orinoko, která je nejdelší venezuelskou řekou. Ubytování v džungli v romantických chýších postavených na pilotech přímo nad vodou. Oběd. Plavba lodí po řece Orinoko včetně chytání dravých ryb – piraní. Návštěva indiánů kmene Warao, kteří si staví své dřevěné příbytky na kůlech. Večeře. Nocleh v deltě Orinoka.

6. den

Snídaně. Plavba lodí po kanálech Orinoka. Během této plavby budete moci pozorovat hustou okolní džungli, roz­manitou floru a faunu včetně delfínů, želv, krokodýlů, opic a papoušků. Oběd. V oblasti­ delty Orinoko se setkáte s ne­uvěřitelným množstvím botanických a zoologických exemplářů. Večeře. Nocleh v deltě Orinoka.

7. den

Snídaně. Plavba lodí do přístavu Morichal, transfer na letiště a odlet z Maturínu do Canaimy. Prohlídka stolových hor v severní části Národního parku Gran Sabana se zastávkami u několika vodopádů. Stolové hory (tepuís) tvoří doslova,,ostrovy“ ohraničené kolmými stěnami. Jen na několik málo z nich lze vystoupit a na většinu z mnoha desítek dosud nevstoupila lidská noha. Let malým letadlem, během kterého si prohlédnete nejvyšší vodopád na světě Salto Angel (Andělský vodopád). Salto Angel padá z výšky 979 metrů ze stolové hory jménem Auyantepuí. Oběd. Následovat bude projížďka lodí po laguně Canaima, která je obklopena šesti ohromnými vodopády. Po projížďce se procházkou horským terénem dostanete do blízkosti vodopádu Salto Sapo. Večeře. Nocleh v Arekuně.

8. den

Snídaně. Výlet k vodopádům Guariche a do Nonoy Tepuy. Oběd. Návštěva indiánů kmene Pemon. Večeře. Nocleh v Arekuně.

9. den

Snídaně. Procházka džunglí, koupání v řece Caroní. Oběd. Odlet z Arekuny do Porlamaru na ostrov Margarita, transfer z letiště do hotelu. Večeře. Nocleh na ostrově Margarita.

10. den

All inclusive. Transfer z hotelu na letiště. Odlet z Porlamaru do Caracasu, pokračování do Prahy.

11. den

Přílet do Prahy.

Fakultativní příplatky

• přípl. za jednolůžkový pokoj 12.790,- Kč

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Isla Margarita

28°C Převážně oblačno

×