800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTropická příroda Venezuely + Dunes

12., 13., 14., 15. nebo 16. denní poznávací zájezd Venezuelou s pobytem u moře na Isla Margaritě

Praha – Isla Margarita - Delta řeky Orinoko - Maturín - Embarcadero Morichal Largo - Národní park Canaima (Salto Angel) - Arecuna
Porlamar (Isla Margarita)

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis zájezdu

12; 13; 14 denní poznávací zájezd za krásou Venezuely

 • Praha – Isla Margarita – Porlamar
 • Puerto Ordaz
 • Boca de Uracoa – Delta řeky Orinoko
 • Národní park Canaima
Den 1. Praha – Isla Margarita
 • Odlet z Prahy na Isla Margaritu charterovým letem Travel Sevice. Přivítání na letišti v Porlamaru. Transfer do hotelu na úrovni ***. Ubytování se snídaní. Po zbytek dne volno.
Den 2. Isla Margarita – Puerto Ordaz – Boca de Uracoa – řeka Orinoko
 • Brzký ranní transfer z hotelu na letiště do Porlamaru (snídaně formou balíčku na cestu); odlet do Puerto Ordaz (asi hodinový let); dále přibližně dvouhodinový přejezd autobusem do Boca Uracoa; které bude výchozím místem pro naši cestu deltou řeky Orinoko. Na domorodé loďce se vydáme spletí řečišť; poplujeme místy s bujnou tropickou vegetací; která jsou domovem nepřeberného množství flory a fauny. Na březích řeky sídlí ve vesničkách na kůlech domorodí indiáni kmene Warao; kteří se živí rybolovem; sběrem a pěstováním místních plodin. Jejich způsob života je neměnný po celá staletí. Po prvním nezapomenutelném dni v Deltě se ubytujeme v turistickém Campu. Během dne je oběd a v Campu večeře.
Den 3. Delta řeky Orinoko – Boca de Uracoa – Národní park Canaima
 • Po snídani se vydáme až k Atlantiku; poplujeme oblastí indiánského kmene Guenamorena. Zkušený indiánský průvodce nás bude provázet při naší procházce džunglí; budeme mít možnost pokusit se ulovit si i vlastní piraňu. Po delší plavbě spletí ramen a říček v deltě Orinoka dorazíme k pobřeží Atlantiku; do místní Lodge; kde bude připraven oběd a budeme mít možnost strávit chvíle odpočinku na břehu oceánu. Po té se vydáme spletí řečišť na zpáteční cestu do oblasti Delty Orinoka; přičemž si vychutnáme pravou atmosféru panenské přírody neprostupné džungle po obou březích řeky. Po návratu do Campu v Deltě večeře a nocleh.
Den 4. Národní park Canaima – Isla Margarita
 • Po snídani v Campu se vrátíme do Boca de Uracoa a poté na letiště Puerto Ordaz; odkud poletíme přibližně hodinu do oblasti Národního parku Canaima na úpatí Stolových hor. Tropická bujná vegetace parku společně s majestátními mohutnými stolovými horami; zvanými tepuis; umocňuje zážitky z tohoto krásného místa. Izolovanost oblasti je taková; že na některá místa na rozhraní Venezuely a Brazílie dosud nevstoupila lidská noha. Na území parku žijí v malých komunitách indiáni kmene Pemon; kteří se dokonale vyznají ve spleti místních toků. Po obědě v Campu se vydáme Lagunou od oblasti vodopádů Hacha; Golodrina a Ucaima. Na druhé straně Laguny budeme mít možnost projít se džunglí k dalším vodopádům Frog a Little Frog dále budeme moci obdivovat majestátnost vodopádů Toad. Den plný nezapomenutelných zážitků z národního parku bude při zpáteční cestě završen přeletem nad nejvyšším vodopádem světa Salto Angel (pouze v případě příznivých klimatických podmínek). Po příjezdu do Puerto Ordaz návrat na Isla Margaritu do Porlamaru; transfer do vybraného pobytového hotelu.
Den 5.–10./11./12. Isla Margarita
 • Dny volna a odpočinku ve vybraném hotelu na Isla Margaritě. Po dnech strávených cestováním uvítáte možnost odpočinku na místních plážích. Volno lze také využít k nákupům suvenýrů nebo oblečení či spotřebního zboží – na ostrově má bezcelního statutu. K dispozici je také nabídka fakultativních výletů.
Den 11./12./13. Isla Margarita – Praha
 • Ukončení pobytu; transfer na letiště; odlet z Porlamaru do Prahy charterovým letem Travel Service.
Den 12./13./14. 6. Praha
 • Přílet do Prahy.

Změna programu vyhrazena.

Počasí

Isla Margarita

32°C Polojasno

×