800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyMrakodrapy New Yorku a příroda Islandu

  • Poutavá krajina Islandu
  • Prohlídka New Yorku

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den:

odlet z Prahy do Keflavíku. Po příletu odjezd do proslulých termálních lázní Modrá laguna. Koupání a relaxace zde patří k nezapomenutelným zážitkům, bez kterých by návštěva Islandu nebyla úplná. Transfer do hotelu v Reykjavíku a ubytování. Nocleh.

2. den:

snídaně. Výlet po trase „Zlatého islandského trojúhelníku“ povede do NP Tingvellir, kde byl v r. 930 založen první demokratický parlament světa, do geotermální oblasti gejzírů s úchvatnou podívanou na famózní gejzír Strokkur a k vodopádům Gullfoss, považovaným za nejkrásnější na ostrově. Cestou zpět do Reykjavíku zastávka v kráteru Korid. Po návratu do Reykjavíku vykoupání v termálních lázních. Nocleh.

3. den:

snídaně. V celodenním výletu na jižní pobřeží Islandu nebudou chybět vodopády Seljalandsfoss a Skógafoss, procházka po tajuplné černé pláži Reynisfjara s kamennými útesy a úchvatný pohled na Atlantik a ledovce u nejjižnějšího mysu Islandu - útesů Dyrhólaey. Po zastávce v městečku Vík návrat do Reykjavíku. Nocleh.

4. den:

snídaně. Transfer na letiště v Keflavíku a odlet do New Yorku. Po přistání transfer do hotelu a ubytování. Procházka mezi mrakodrapy a Central parkem. Nocleh.

5. den:

dopoledne procházka po New Yorku s průvodcem – Manhattan, slavná Broadway, Wall Street, Chinatown, Pátá Avenue, Empire State Building s nejkrásnějším pohledem na Manhattan. Nocleh.

6. den:

fakultativně projížďka lodí kolem Manhattanu a k Soše Svobody, návštěva Brooklynu. Odpoledne individuální program s možností dalších fakultativních výletů (informaci podá průvodce). Nocleh.

7. den:

volný program. Dle letového řádu transfer na letiště a odlet s mezipřistáními do Prahy.

8. den:

dopoledne přílet do Prahy.

×