800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyRESIDENCE IL TRIANGOLO

  • Pár kroků od pláže
  • Klidné prostředí

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Velmi hezký komplex kousek od překrásné písečné pláže je klienty oblíben pro svou polohu a preferují ho především rodiny s dětmi a ti, kteří chtějí klidnou dovolenou.

Poloha

Rezidenční komplex se nachází jen pár kroků od pláže ve středisku Cologna Spiaggia (mezi středisky Roseto degli Abruzzi a Giulianova Lido). Mezi těmito středisky byla nedávno dokončena cylkostezky, která láká jak ke sportu tak dlouhým procházkám. Tuto rezidenci doporučujeme klientům, kteří chtějí strávit dovolenou v klidném prostředí.

Ubytování

Rezidence se skládá ze 2 budov, jedna budova je s výtahem a druhá bez výtahu. Je zde k dispozici restaurace, bar, bazén pro dospělé a pro děti (od 6.6. do 12.9. v čase 9,30 - 12,30 a 16,00 - 19,30), 2 fotbalové hřiště, solárium, animace pro děti, parkovací stání do vyčerpání míst, pračka na žetony, půjčovna kol. Všechny apartmány v patře mají balkon a v přízemí předzahrádky, klimatizaci (za poplatek), TV, Wi-Fi. Studio pro 3 osoby (ST3) - jeden pokoj s kuchyňským koutem a 3 lůžky, příslušenství. Apartmán pro 4 osoby (AP1/4) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 4 osoby, ložnice s manželskou postelí, příslušenství. Apartmán pro 6 osob (AP2/6) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 4 osoby, ložnice s manželskou postelí a ložnice se 2 lůžky, příslušenství.

Strava

vlastní.

×