800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyREZIDENCE ROSBURGO SEA RESORT

  • K dispozici plážový servis
  • Vodní sporty na pláži

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rezidenční komplex otevřený v roce 2008, situovaný v severní části letoviska Roseto degli Abruzzi, pouhých 30 m od pláže a cca 700 m od centra městečka. V blízkosti rezidence cca 50 m vede železniční trať, která však díky speciální konstrukci domů nemá velký rušící efekt.

Středisko

Rosito degli Abruzzi

Vybavení

Recepce, výtah, bar, bazén, za poplatek garáž (50,- Eur/týden, nutno vyžádat předem) a prádelna.

Vybavení

Klientům je k dispozici prostorná hala, bar, bazén s hydromasáží, pro děti (4-12 let) miniklub u bazénu a na pláži (od července do konce srpna), parkoviště (garáž za poplatek, venkovní stání zdarma – do vyčerpání), prádelna (na žetony), WiFi (zdarma, na vyžádání), kola (k zapůjčení za poplatek).

Apartmány

Apartmán typu mono pro 2-3 osoby se skládá z obývací místnosti s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem a případně dalším rozkládacím lůžkem. Apartmány typu bilo pro 4 osoby se skládá z ložnice s manželskou postelí a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem. Apartmán typu trilo pro 5 osob má navíc ložnici se 2 lůžky a v obývacím pokoji místo dvoulůžka jednolůžko (možnost ubytování 6. osoby, pokud se jedná o dítě do 12 let). Apartmány mají příslušenství, TV, klimatizaci (za poplatek 50,- Eur/týden) a balkon.

Ubytování

Všech 42 apartmánů má vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), klimatizaci (za poplatek), TV, telefon, balkon či terasu (některé s výhledem na moře), sporák s troubou a lednici. Mono 2: obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a kuchyňským koutem. Mono 3: obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 1 osobu, manželskou postelí a kuchyňským koutem. Bilo 4: obývací pokoj s francouzským rozkládacím lůžkem (140x190) a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí. Bilo 4 s výhledem na moře: obývací pokoj s francouzským rozkládacím lůžkem (140x190) a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí. Trilo 6: obývací pokoj s francouzským rozkládacím lůžkem (140x190) a kuchyňským koutem, 2 ložnice s manželskou postelí. Trilo 6 s výhledem na moře: obývací pokoj s francouzským rozkládacím lůžkem (140x190) a kuchyňským koutem, 2 ložnice s manželskou postelí.

Stravování

Bez stravování.

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži, denní i večerní zábava v okolí.

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 50 metrů od rezidence. Plážový servis (slunečník a 2 křesílka) zdarma.

Upozornění

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

×