800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CLUB ONDA

  • Zábavný program pro děti
  • Centrum města i pláž v blízkosti

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Nachází se poblíž centra velmi oblíbeného prázdninového letoviska Silvi Marina, přibližně 350 m od krásné pláže se světlým pískem, omývané Jaderským mořem. Pro hotelové hosty je vyhrazena privátní pláž se slunečníky, lehátky, kabinkami a beach barem, která je z hotelu dosažitelná příjemnou procházkou piniovým hájem. Poblíž hotelu se nachází velké obchodní centrum s různými zajímavými obchody.

Ubytování

Hotel má 92 jedno- až čtyřlůžkových pokojů. Všechny jsou komfortně vybaveny, s vlastním příslušenstvím, fénem, přímým telefonem, televizí, klimatizací zdarma, minibarem a některé s balkonem.

Vybavení

Bazén se slunečníky a lehátky, recepce s úschovnou cenných předmětů a nabídkou různých výletů, možnost zapůjčení kol, TV a společenský sál, výtah, bar, restaurace „Fornace“, kde je jídlo podávané formou švédských stolů, víno a min. voda zdarma, malé fitness centrum, plážový volejbal, dětský koutek, privátní pláž a parkoviště. KLUBOVÁ KARTA - umožňuje použití bazénu, vstup na privátní pláž, kde je pro každý pokoj rezervován 1 slunečník a 2 lehátka, využití plážového volejbalového hřiště, účast v miniclubu pro děti a při zábavním programu pro dospělé.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×