800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PINETINA

Rezidence se nachází v klidné části Silvi Mariny a je vhodná pro klienty, kteří chtějí být především blízko k moři a stranou provozu městečka. Do centra Silvi Marina, kde je mnoho pizzerií, barů a cukráren lze dojít za cca 30 minut po pláži a asi za 40 minut po cestě. Písečná pláž je cca 50 m od apartmánů. Doporučujeme především na vlastní dopravu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

rezidence se nachází v nejsevernější části Silvi Marina. Vilky se nacházejí naproti piniovému háji. Vzdálenost od centra je cca 3 km. V blízkosti rezidence se nachází obchodní dům.

Ubytování

komplex dvoupatrových vilek, kde v každé vilce je 8 apartmánů. Apartmány disponují výhledem na moře nebo na opevnění historického městečka Silvi Alta.
Apartmány pro 4 osoby (AP1/4) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice se 2 lůžky, příslušenství, balkon.
Apartmány pro 6 osob (AP2/6)- dvoupatrový apartmán: v 1 patře obývací pokoj s kuchyň­ským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice se 2 lůžky, příslušenství, balkon, 2 patro: ložnice se 2 lůžky, WC a sprcha.
Do těchto apartmánů lze za příplatek doobjednat jednu přistýlku.

Strava

vlastní.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 3 km