800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LAKE PLACID

Kemp Lake Placid se rozprostírá na ploše 35 000 m2, přímo u moře, v klidnější části městečka Silvi Marina, avšak kousek od centra a obchůdků.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Kemp Lake Placid se rozprostírá na ploše 35 000 m2, přímo u moře, v klidnější části městečka Silvi Marina, avšak kousek od centra a obchůdků. Kemp se nachází uprostřed zeleně vedle sladkovodního jezírka, které ocení především milovníci rybaření.

Ubytování

Mobilehomy pro 4 osoby (24 m2)AP4 – dvě samostatné ložnice (1x manželská postel, 2 oddělené postele), kuchyňka s jídelním koutem, koupelna se sprchovým koutem a WC.

Mobilehomy pro 5 osob AP5– dvě samostatné ložnice (v jedné ložnici je manželská postel, druhá ložnice má 2 oddělené postele a palandu), kuchyňka s jídelním koutem, koupelna se sprchovým koutem a WC.

Vybavení

Kemp disponuje novými mobilehomy, které mají své vlastní předzahrádky s grilem. Součástí kempu je také restaurace Lo Chalet del Lago, kde můžete ochutnat typické abruzzské speciality, čerstvé ryby, pizzy.
Součástí kempu je také soukromá pláž. Klienti bydlící v mobilehomech mají plážový servis v ceně pobytu.
Vybavení mobilehomu:
Televize
Klimatizace (za příplatek)
Plně vybavená kuchyňka

Strava

vlastní.

Info

Vratná kauce - nepožaduje se.
Povinné příplatky - 15 Eur/pobyt/mobilhome - pobytová taxa.
Příplatky - klimatizace 40 Eur/týden, ručníky 5 Eur/týden, povlečení 7 Eur/týden, plná penze 19 Eur/os/den, polopenze 15 Eur/os/den.

×