800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SETTE NOTE

  • Vzdálenost hotelu od moře cca 80 m

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Menší rodinný hotel s příjemnou domácí atmosférou se nachází v centru městečka Silvi Marina, v jedné z postranních uliček kolmých na hlavní pěší zónu. Hotel má velmi výhodnou polohu, protože se nachází v blízkosti obchodů, restaurací, pizzerií a barů, ale zároveň není vystaven přímému ruchu z hlavní ulice. Od moře je hotel vzdálen 80 m.

Vybavení hotelu

V hotelu je k dospizici recepce, výtah, klimatizovaná restaurace, bar, Wi-Fi ve společných prostorách, střešní solární terasa, soukromá hotelová pláž, plážový servis, půjčovna kol, možnost zapůjčení dětského vybavení (kočárek, dětská židlička, dětská postýlka, ohřívač na mléko).

Vybavení pokoje

2-lůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek a příslušenstvím, fénem, větrákem, klimatizací a minibarem za příplatek. Hotel nabízí pokoje standard, které jsou situovány ve 2. a 3. patře hotelu, dále hotel nabízí za příplatek pokoje typu b>superior, který navíc nabízí oproti pokojům standard Tv, minibar, trezor elektrické rolety, Wi-Fi, klimatizaci za příplatek.

Strava

polopenze, snídaně - formou sladkého bufetu (jogurty, bábovky, croissanty), na vyžádání klienta je možno dostat kontinentální snídani. Večeře - servírované 2 chody výběr z menu, ovoce zákusek. U večeře je podávána zdarma minerální voda.
Hotel nabízí svým klientům především BIO produkty.

×