800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAdriatická riviéra a Umbrie

  • Návštěva nejnámnějších míst
  • Možnost koupání

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

1. den

Odjezd ve večerních hodinách.

2. den

Arezzo – starobylý střed s mnoha krásnými paláci, monumentálními kostely a krásným hlavním náměstím. Zastávka v městečku Cortona – město založené Etrusky se zajímavým bludištěm starých uliček a středověkých domů. Ubytování v oblasti Chianciano Terme. Večeře. Nocleh.

3. den

Snídaně. Přejezd kolem jezera’ Lago Trasimeno. Návštěva Perugie – města s nádhernou atmosférou starého centra zpřítomňující etruskou, řeckou i středověkou minulost, nádherné středověké paláce a kostely. Assisi, světově proslulé město, kde se narodil sv. František a krátce po jeho smrti zde byla vybudována dvojitá bazilika nad jeho hrobem. Baziliku zdobili freskami největší umělci své doby Giotto a Lorenzetti. Přejezd přes Apeniny na ubytování u moře v oblasti Rimini. Večeře. Nocleh.

4. den

Snídaně. Pobyt u moře. Odpoledne výlet do San Marina umístěného na vysokém kopci Monte Titano, romantické uličky a pěkné výhledy do širokého okolí. Večeře. Nocleh.

5. den

Snídaně. Návštěva San Leo – městečko s pěknou polohou na kopci, nad kterým se tyčí impozantní hrad, dlážděné uličky, farní kostel z 9. století a románská katedrála. Prohlídka Urbina – města považované za utajený skvost Itálie, protože nádhera jeho ulic i vznešených vévodských paláců převyšuje jiná turisty navštěvovanější místa. Odpoledne možnost koupání. Večeře. Nocleh.

6. den

Snídaně. Pobyt u moře. Fakultativní výlet – Gubbio – město prostoupené středověkou atmosférou se nachází na svazích hory Monte Ingino, křivolaké uličky, dóm ze 13. století, středověká Via dei Consoli, Fontana dei Matti. Návštěva jeskyně Frassati. Večeře. Nocleh.

7. den

Snídaně. Dopoledne odjezd. Návštěva Ravenny – důležité přístavní město s řadou významných historických památek, proslavené církevními mozaikami v antickém i byzantském slohu. Noční přejezd.

8. den

Příjezd v ranních hodinách.

Možnosti ubytování

Počasí

Apulie

16°C Jasno

Benátky a okolí

20°C Jasno

Florencie a okolí

14°C Jasno

Kalábrie

17°C Polojasno

Ligurie

17°C Jasno

Miláno a okolí

19°C Jasno

Neapol a okolí

18°C Skoro jasno

Řím a okolí

16°C Jasno

Sardínie

17°C Jasno

Sicílie

19°C Jasno

Toskánsko

14°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

Antika a renesance

Antika a renesance

Itálie

Cena od: 11 690 Kč

Pro skupinu:

Ligurská riviéra

Ligurská riviéra

Itálie

Cena od: 9 990 Kč

Pro skupinu:

Palmová riviéra, kraj Marche a Abruzzo

Palmová riviéra, kraj Marche a Abruzzo

Itálie

Cena od: 10 990 Kč

Pro skupinu: