800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BAITA CLEMENTI + 6 denní skipas Bormio

Hotel Baita Clementi je situován v blízkosti centra střediska Bormio. Nabízí nezapomenutelný odpočinek a zdraví prospěšnou dovolenou v srdci údolí Valtellina.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel Baita Clementi je situován v blízkosti centra střediska Bormio. Nabízí nezapomenutelný odpočinek a zdraví prospěšnou dovolenou v srdci údolí Valtellina. Tento nově postavený hotel nabízí širokou škálu vybavení, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Centrální poloha je ideálním výchozím bodem k prozkoumání celé oblasti Valtelliny, nedotčené krajiny s překrásnými údolími, zasněženými vrcholky a alpskými jezery, kde panuje klid a čistý vzduch. Vzdálenost od sjezdovek: Bormio 800 m, Livigno 15 km, Santa Caterina Valfurva 12 km. Zastávka skibusu 50 m od hotelu/skibus zdarma.

Vybavenost

Tento nově postavený hotel nabízí širokou škálu vybavení, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Nachází se zde bar, restaurace, krásná zahrada a wellness centrum se saunou, tělocvičnou, tureckými lázněmi a vířivkou.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje jsou příjemně zařízeny, s možností jedné přistýlky, pokoje disponují vlastním sociálním zařízením, telefonem, SatTV , trezorem, vysoušečem vlasů a minibarem.

Stravování

polopenze

×