800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL INTERMONTI

  • Široká vybavenost celého komplexu
  • Vzdálenost od centra je 1,5 km

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Tento komplex složený z hlavní budovy a 4 dalších bloků, jež jsou navzájem propojené, se nachází 1,5 km od centra, 250 m od skiareálu Livigno / Mottolino, 1,5 km od skiareálu Livigno / Carosello a 20 m od zastávky skibusu.

Informace k cenám

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme na webu CK Čedok nebo v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko

Livigno

Vybavení

Recepce , společenská místnost , malý obchod , internet a WI-FI, restaurace, bar, taverna, animace,uvítací přípitek, lyžárna, bazén, parkoviště, za poplatek vířivka, sauna, pára, garáže, videohry, půjčovna lyží, lyžařská škola.

Pokoje

Dvoulůžkové s možností 2 přistýlek.Pokoje (někdy se starším vybavením) mají příslušenství, SAT TV, telefon, fén a zpravidla trezor. Za příplatek pokoje s balkonem či pokoje v centrální části s/bez balkonu.

Stravování

Snídaně formou kontinentálního bufetu, večeře servírované menu s výběrem z 3 teplých předkrmů a hlavních jídel, menší salátový bufet. 1x týdně typická večeře

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1,5 km

Podobné hotely v této lokalitě

×