800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PORTA D´ORIENTE

Třípatrová rezidence s výtahem se nachází na jižním okraji městečka Gallipoli, pouhých 50 m od pobřeží Jónského moře (od písečné pláže Baia Verde i Gallipolské promenády) a cca 500 metrů od hlavní třídy Corso Roma plné dlouho do noci otevřených obchůdků, restaurací, cukráren a nočních podniků.(cca 900 m, soukromá pláž s plážovým servisem lehce dosažitelná pravidelnou kyvadlovou dopravou (obojí zdarma).

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

třípatrová rezidence s výtahem se nachází na jižním okraji městečka Gallipoli, pouhých 50 m od pobřeží Jónského moře (od písečné pláže Baia Verde i Gallipolské promenády) a cca 500 metrů od hlavní třídy Corso Roma plné dlouho do noci otevřených obchůdků, restaurací, cukráren a nočních podniků.(cca 900 m, soukromá pláž s plážovým servisem lehce dosažitelná pravidelnou kyvadlovou dopravou (obojí zdarma). Hala s hotelovou recepcí a barem, vybavené fitness centrum, sauna, hydromasážní bazének, beauty centrum s kosmetickými službami, manikúrou, pedikúrou a masážemi, soukromá denně udržovaná vybavená pláž s barem, animační programy, kyvadlová doprava mezi rezidencí a soukromou pláží. V bezprostřední blízkosti jsou obchody všeho druhu, pizzerie a restaurace.

Ubytování

nové moderně a vkusně zařízené menší klimatizované apartmány disponují vybaveným kuchyňským koutem v obývací místnosti, vlastním sociálním zařízením, TV a balkónkem se zahradním nábytkem (většina s bočním výhled na moře).
Studio pro 2 osoby (ST2)-1 obývací místnost s kuchyňským koutem a manželskou postelí nebo rozkládací dvoulůžkovou pohovkou.
Studio pro 3 osoby (ST3)-1 obývací místnost s kuch. koutem a manželskou postelí nebo rozkládací dvoulůžkovou pohovkou+ navíc lůžko.
Studio pro 4 osoby (ST4)-1 obývací místnost s kuch. koutem a manželskou postelí nebo rozkládací dvoulůžkovou pohovkou+ palanda.br>

Strava

vlastní, možnost si na místě připlatit obědy či večeře.

Hodnocení

uvádíme jako novinku, skvělé ceny, možnost letecké dopravy na vyžádání.

Počasí

Apulie

15°C Skoro jasno

×