800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyREZIDENCE BAIA VERDE

Rezidence Baia Verde se nachází ve stejnojmenném moderním turistickém letovisku situovaném podél dlouhé písečné pláže, na pobřeží Jónského moře. Centrum městečka Gallipoli s bohatým nočním životem se nachází cca 1,5 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Apartmány

Bilo pro 4 osoby se skládá z obývacího pokoje s rozkládacím dvoulůžkem a ložnice s manželskou postelí. Trilo pro 6 osob má navíc menší ložnici se 2 lůžky či palandou. Apartmány jsou umístěny v jednopatrových řadových vilkách či menších dvoupatrových rezidencích. Všechny jsou vkusně a funkčně zařízeny a mají vlastní příslušenství, kuchyňský kout a balkon, terasu či předzahrádku. Za příplatek apartmány Superior s klimatizací, fénem a trezorem.

Pláž

Písečná pláž se světlým jemným pískem se nachází cca 200 – 500 metrů, soukromá pláž s barem a plážovým servisem zdarma (5.5.-28.7., 25.8.-6.10.) pak cca 300 - 650 metrů.

Poloha

Rezidence Baia Verde se nachází ve stejnojmenném moderním turistickém letovisku situovaném podél dlouhé písečné pláže, na pobřeží Jónského moře. Centrum městečka Gallipoli s bohatým nočním životem se nachází cca 1,5 km.

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži. Bary, restaurace a obchody v nedalekém okolí, další možnosti večerní zábavy a nákupů v centru městečka Gallipoli.

Stravování

Bez stravování.

Vybavení

Recepce, parkování na přilehlých komunikacích.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1,5 km

Počasí

Apulie

18°C Jasno

×