800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL A APARTMÁNY SOLARIA

  • Hotel se nachází u písečné páže
  • Vzdálenost od historického centra je 350 m

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Příjemný hotel přímo u písečné pláže, majitel se za ty roky naučil trochu česky tak Vám rád poradí ohledně výletů či místní dopravě. Výhodou jsou jak hotelové pokoje tak apartmány.

Poloha

Ve 3* hotelu s apartmány proběhla v roce 2010 rekonstrukce. Nachází se přímo na pobřežní promenádě střediska Rodi Garganico jen pár kroků od pláže a cca 350 m od historického centra.

Ubytování

V hotelu se nachází jak pokoje hotelového typu, tak apartmány umístěny v 1. patře budovy. Je zde recepce, výtah, denní bar, Wi-Fi, restaurace (cca 20m od hotelu), omezený počet parkovacích míst.

APARTMÁNOVÁ ČÁST
Studio pro 2–3 osoby (ST3) - jeden pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 1 lůžko, příslušenství, klimatizace. Apartmány pro 4 osoby (AP1/4) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby nebo palanda, ložnice se 2 lůžky, příslušenství, klimatizace.
Apartmány pro 5 osob (AP2/5) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby nebo palandou, pokojík, ložnice se 2 lůžky nebo palandou, příslušenství, kimatizace.

HOTELOVÁ ČÁST
2-lůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek - příslušenstvím, TV, Wi-Fi, fén, trezor, mini chladnička, klimatizací.

Strava

apartmány - vlastní hotel polopenze - snídaně bufet, večeře výběr z menu, ovoce, saláty. U jídla 1/2 l vody a 1/4 l vína v ceně.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 350 m

Počasí

Apulie

20°C Skoro jasno

×