800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyREZIDENCE COSTA RIPA

Hodnocení:
8
z 10 na základě 1 recenze
Na panoramatickém místě cca 50 m nad dlouhou písčitou pláží s palmami a hustou zelení. Centrum městečka Rodi Garganico je vzdáleno cca 1,5 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Klubová karta

Pro klienty Čedoku zdarma. Umožňuje použití bazénů, slunečníků a lehátek, kanoí a šlapadel na hotelové pláži, kde je pro každý apartmán vyhrazen 1 slunečník a 2 lehátka nebo křesla, a použití sportovních zařízení.

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází 250 m od rezidence a vede na ni příjemná zastíněná cesta, možnost využít i bezplatného odvozu. Plážový servis v ceně.

Poloha

Na panoramatickém místě cca 50 m nad dlouhou písčitou pláží s palmami a hustou zelení. Centrum městečka Rodi Garganico je vzdáleno cca 1,5 km.

Sport a zábava

Po celý den i večer bohatý sportovní a společenský program, výuka sportů, tanců a jiné zábavy. 2 tenisové kurty. Vodní sporty na pláži.

Stravovaní

Bez stravování. Možnost dokoupení snídaní či obědů a večeří (formou bufetu, voda a víno v ceně).

Vybavení

Recepce, bazén pro dospělé a děti se slunečníky a lehátky, restaurace, pizzerie, bar u bazénu a na pláži, TV sál, miniclub pro děti a amfiteátr.

Vybavení apartmánů

Bilo pro 2-4 osoby: Obývací pokoj s kuchyň. koutem se 2 lůžky a ložnice s manžel. lůžkem. Vlastní příslušenství, veranda nebo balkon se zahradním nábytkem. Možnost 5. a 6. lůžka za příplatek.

Recenze

8
10. srpen 2011 / Zdeněk Bobek

Klidná dovolená

Celkově je to poklidná dovolená kde si odpočinete,nikdo vás neotravuje a je tam klid,jen být…

Celá recenze >

Počasí

Apulie

20°C Skoro jasno

×