800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPARK HOTEL PAGLIANZA PARADISO

Příjemný komplex hotelových pokojů a vilek obklopený piniovým hájem se nachází v bezprostřední blízkosti pláže. Je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

cca 150 m od písčité pláže; hotelový komplex hlavní budovy a vilek obklopený piniovým hájem.

Vybavení

recepce, restaurace, bar, TV lounge, venkovní bazén - slunečníky a lehátka (zdarma), tenisový kurt, posilovna, sauna, animační programy, parkoviště, hotelový minibus na pláž.

Služby za poplatek

vodní sporty na pláži

Ubytování

příjemně zařízené pokoje s koupelnou a soc. zařízením (vysoušečem vlasů), klimatizací, miniledničkou, TV, telefonem, balkonem/terasou/zahrádkou, přistýlky formou rozkládacího gauče.

Pro děti

dětské hřiště.

Povinné příplatky

dle rozhodnutí/vyhlášky místních úřadů může být vybírána pobytová taxa - zpravidla 0,5-3 EUR/os./noc, u většiny italských letovisek nebyla přesná výše poplatku v době přípravy katalogu známa. Informace budou uvedeny v odbavovacích pokynech na cestu, příp. přesné informace k dispozici po příjezdu na ubytování. Upozorňujeme, že se částka za pobytovou taxu může úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny změnit.

Strava

Typ stravy: all inclusive
Snídaně: kontinentální bufetové
Obědy: bufetové (4 druhy 1. a 2. chodu, předkrmy, saláty), dezert servírovaný
Večeře: bufetové (4 druhy 1. a 2. chodu, předkrmy, saláty), dezert servírovaný

Delegát

delegátský servis zajišťován.

All inclusive

plná penze formou bufetu vč. nápojů (místní rozlévané víno, pivo, kola, fanta, voda); rozlévané lokální nápoje během dne 8.00–15.00 hod. a 17.00–24.00 hod.: čepované pivo, ovocné šťávy, káva, cappuccino, ledový čaj, aperitiv, zmrzlina, slané pochoutky; plážový servis (1 slunečník + lehátko + plážové křesílko), vybrané sportovní aktivity (tenis, kánoe, posilovna, tenis, sauna), animační programy.

Náš názor

Oblíbený hotel mezi piniemi v blízkosti krásné písčité pláže, s kvalitními službami a příjemným ubytováním, stravováním formou all inclusive.

Počasí

Apulie

17°C Jasno

×